poetess
poetess
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam w ten ostatni dzień lipca.
Poszukuję jakiegoś filmu dla dwojga w letni wieczór.
Wymagania:
-Nie może to być jakiś typowy wyciskacz łez,
-może byc jakaś historia miłosna w tle, ale niech nie będzie też motywem przewodnim ( ew. jedynym motywem) w filmie,
-żaden horror thiller, ani film sensacyjny ( akcji), wojenny tez się nie nadaję
-raczej nie psychologiczny,
-mam na myśli raczej jakas komercjną produkcje, która nie będzie wymagała za dużo myślenia, ale też nie opustoszy do końca mózgu.

Dobra to tyle.
Pomocy
Pozdrawiam kulturalnych.

xqsweetpx
xqsweetpx
  31 lipca 2008

"P.S kocham Cię" albo "Szkoła uczuć" -stare ale dobre :)
P.S dlaczego nie horror? Przecież na horrorze jest więcej okazji do przytulenia się [ze strachu na przykład}

margotka
margotka
  31 lipca 2008

bajki:]

dobre, sprawdzone i z morałem...

poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "P.S kocham Cię" albo "Szkoła uczuć"

Nie chce wyciskaczy łez :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S dlaczego nie horror? Przecież na horrorze jest więcej okazji do przytulenia się [ze strachu na przykład}

Sądze, że nie byłyby dobre.
margotka
margotka: bajki:]

Oo, to jest jakas mysl..Znasz jakas intersujaca?
TransAm90
TransAm90
  31 lipca 2008

Polecam Wielkie Nadzieje (Great Expectations).

poetess
poetess
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielkie Nadzieje

ogladalam ;)
margotka
margotka
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oo, to jest jakas mysl..Znasz jakas intersujaca?


ostatnio widziałam "Na fali" i "Ekspress polarny"...niestety na "ninja kung fu" jeszcze nie zdązyłam pójść...

jak byłam dzieckiem to TVP puszczało co niedzielę serię bajek zatytułowanych "Bajarz"...prześwietne! ..nie wiem czy są dostępne na sieci, ale na filmweb znajdują się pod tytułm "The Storyteller"...

ja w ogóle lubie bajki...chyba rodzi się we mnie instynkt macierzyński ;P
margotka
margotka
  31 lipca 2008

ale jeżeli lubisz coś długiego i nudnego to "Między słowami" ...na mnie nie robi wrażenia, ale moje kolezanki sikają za nim po majtkach...także warto zobaczyć... do tego reżyserowała go córka Coppoli...

w którymś z tematów wyżej wymieniałam 'Zagadę KAspara Hausera" Herzoga... film się nadaje do oglądania we dwoje... nie wyciska łez, daje dużo do myślenia, nie jest trudny i nie jest dnem...Herzog zawsze oscyluje w tematch związanych z naturą (dobrem) a cywilizacją (złem)...

dnmMili
dnmMili
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

'Zwariowany piątek'
wymiana ciałami :P
płakać nie będziesz - chyba że ze śmiechu ;)
Andzia2711
Andzia2711
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję jakiegoś filmu dla dwojga w letni wieczór.

ja nie oglądam romansów, ale jest jeden zakręcony, czasem trzeba się trochę zastanowić, czasem zaskakuje...''Apartament''
wojtas277
wojtas277
  31 lipca 2008
'50 pierwszych randek' dobra komedia romantyczna, jeśli nie oglądałeś, a raczej nie oglądaliście, nie wyciska łez :woot:
jeśli chcecie sie nieźle pośmiać to polecam komedię 'poznaj moich spartan' oraz 'Son of Rambow'
Krystian48
Krystian48
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Witam :mrgreen:
Chciałem Ci polecić
"Wichry Namiętności" z Brad'em Pitt'em :mrgreen:

"miedzy Niebem, a Piekłem"
Są to melodramaty ale z własnego doświadczenia wiem, że do oglądania we Dwojga są wręcz wspaniałe
poetess
poetess
  31 lipca 2008
margotka
margotka: Między słowami

Ee, to nie chcę :mrgreen:
margotka
margotka: w którymś z tematów wyżej wymieniałam 'Zagadę KAspara Hausera" Herzoga... film się nadaje do oglądania we dwoje... nie wyciska łez, daje dużo do myślenia, nie jest trudny i nie jest dnem...Herzog zawsze oscyluje w tematch związanych z naturą (dobrem) a cywilizacją (złem)...

Brzmi jak najbardziej ok
Konto usunięte
Konto usunięte: 'Zwariowany piątek' wymiana ciałami :P płakać nie będziesz - chyba że ze śmiechu ;)

Chyba wyroslam z takich filmów.
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie oglądam romansów, ale jest jeden zakręcony, czasem trzeba się trochę zastanowić, czasem zaskakuje...''Apartament''

Ja też nie, ale Apartament widzialam ;) swietny film.
Konto usunięte
Konto usunięte: '50 pierwszych randek' dobra komedia romantyczna, jeśli nie oglądałeś, a raczej nie oglądaliście, nie wyciska łez jeśli chcecie sie nieźle pośmiać to polecam komedię 'poznaj moich spartan' oraz 'Son of Rambow'

"50 pierwszych randek" to shit jakich mało :mrgreen:, ale ,,Poznaj moich spratan" brzmi fajnie.
Krystian48
Krystian48: "Wichry Namiętności" z Brad'em Pitt'em "miedzy Niebem, a Piekłem" Są to melodramaty ale z własnego doświadczenia wiem, że do oglądania we Dwojga są wręcz wspaniałe

,,Wichry namiętności" z Bradem Piteem? O matko. Nie ma mowy :pavarotti:
Miedzy Niebiem a Pieklme= typowe romansidło? :woot:
Krystian48
Krystian48
  31 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ,,Wichry namiętności" z Bradem Piteem? O matko. Nie ma mowy

Nie martw sie to początki jego kariery były...
jak jeszcze "gwiazdą" nie był...
Film jest godny obejrzenia zobacz sobie na youtube fragmenty:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miedzy Niebiem a Pieklme= typowe romansidło?

przepraszam pomylilo mi sie w tytule :P
"Między piekłem a niebem" powinno byc
Melodramat....
Mąż wraz z żoną ma wypadek w którym Ginie Mąż....
po wypadku zrozpaczona Żona sie zabija i trafia do Piekła. Mąż jest w niebie, a gdy dowiaduje się o tym że żona trafiła do piękła idzie odzyskać swoją miłosć :]
Szczerze. jeden z najlepszych Filmów jakie w życiu widziałem :mrgreen:
poetess
poetess
  31 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: Nie martw sie to początki jego kariery były... jak jeszcze "gwiazdą" nie był... Film jest godny obejrzenia zobacz sobie na youtube fragmenty

Nie, sam tytul przyprawia mnie o mdłości, nie lubie Pitta.

Krystian48
Krystian48: przepraszam pomylilo mi sie w tytule :P "Między piekłem a niebem" powinno byc Melodramat.... Mąż wraz z żoną ma wypadek w którym Ginie Mąż.... po wypadku zrozpaczona Żona sie zabija i trafia do Piekła. Mąż jest w niebie, a gdy dowiaduje się o tym że żona trafiła do piękła idzie odzyskać swoją miłosć :] Szczerze. jeden z najlepszych Filmów jakie w życiu widziałem

Ależ nie ma za co :mrgreen: A czy to nie przypadkiem film dla ludzi tak okolo 30,
bo my mamy po 16 i 18 lat? :woot: nie wiem czy to się nadaje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.