stycznie
stycznie
  30 lipca 2008 (pierwszy post)

Czerwona sukienka

biuro
dobrze oświetlone
stół
stos papierów tematyki jednakowej
krzesło
często wymaga zmiany
po pracy
cisza
normalność
ogłada
brak szacunku do siebie
a może nie
pracownice przeróżne
latarnie zaświecono
już poszły

Aikou
Posty: 18653 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Aikou
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czerwona sukienkabiuro dobrze oświetlone stół stos papierów tematyki jednakowej krzesło często wymaga zmiany po pracy cisza normalność ogłada brak szacunku do siebie a może nie pracownice przeróżne latarnie zaświecono już poszły

eee jakis taki...
nie podoba mi sie :and:
Krystian48
Krystian48
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: biuro dobrze oświetlone stół stos papierów tematyki jednakowej krzesło często wymaga zmiany po pracy cisza normalność ogłada brak szacunku do siebie a może nie pracownice przeróżne latarnie zaświecono już poszły

Nie chce mi sie pisać po raz któryś....
nie podoba mi sie
curie
curie
  30 lipca 2008

Nie podoba mi się... jakiś takiś słaby.

margotka
margotka
  30 lipca 2008

od: "brak szacunku dla siebie" jest źle:)

wcześniej ma to sens...bo mozna go czytać normalnie i co drugą linijkę:] uzyskując ciekawy efekt...

przypisnam żółtą karteczkę "do przemyślenia"...

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  30 lipca 2008

nie podoba mi się;]

beating
beating
  30 lipca 2008

bez tego CZEGOŚ. beznadziejny.

ikarowaa
ikarowaa
  30 lipca 2008

nie podoba się. :nie:

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  30 lipca 2008
a mi się podoba :ziober2:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: biuro dobrze oświetlone stół stos papierów tematyki jednakowej krzesło często wymaga zmiany po pracy cisza normalność ogłada brak szacunku do siebie a może nie pracownice przeróżne latarnie zaświecono już poszły

to jest wiersz ?! :woot:
czy wypociny ?
poetess
poetess
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: biuro dobrze oświetlone stół stos papierów tematyki jednakowej krzesło często wymaga zmiany po pracy cisza normalność ogłada brak szacunku do siebie a może nie pracownice przeróżne latarnie zaświecono już poszły

Wybacz mim poprzednikom za te bardzo wyczerpujące wypowiedzi :zonk:
Mnie też sie nie podoba, ale ja uzasadnie swoja opinie :ninja:
Jak dla mnie wiersz jest zbytnio "rzeczownikowy", za dużo takich suchych słów bez epitetów, poza tym jest bardzo statyczny, mało się w nim wbrew pozorów dzieje. Własciwie sama nie wiem jak mam to wszystko intepretować, przeczytalam go kilka razy i doszlam do wnisoku, że jest mowa o najstarszym zawodzie świata ( mylę się? :woot: ) na pewno jest jakiś pomysł, ale budowa mnie nie zachwyciła, czyta się go cięzko ( czasami to jest plus, ale nie tym razem )
NaughtyTit
Posty: 3133 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
NaughtyTit
  30 lipca 2008

Echh, zawsze jak coś jest niekonwencjonalne ludziom się nie podoba...
Fakt, nie ma budowy jakiej od wiersza się oczekuje i jest nieco inny, ale mimo to, podoba mi się. Poza tym wiadomo o co chodzi, ale nie jest dosłowny ;] Lubię, jak coś mnie w pewien sposób zaskakuje. Plusem jest tez to, ze jest napisany bez zbędnych ozdobników. Jak czytam wiersze, które są jedną wielką metaforą i nayebane jest środkami stylistycznymi jak Polakami w GB to mi się niedobrze robi.

Don't push me, cuz I'm close to the edge
and I'll jump of with a rope that's wrapped around your head!

--I know I'm alive when I bleed!--

stycznie
stycznie
  31 lipca 2008

Dziękuję za opinie.
Pozdrawiam:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.