gonia34344
gonia34344
  28 lipca 2008 (pierwszy post)

Jak wam się podoba?:))
Zauważyłam ,że coraz popularniejszy powoli się staje:)

A tak na marginesie czy ktoś wie jak zrobić prawidłowego cammela?
Bo mój jakoś tak nie wygląda do końca tak jak bym chciała;) Może coś źle robie?:))

sukkuba89
sukkuba89
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłam ,że coraz popularniejszy powoli się staje:)

a do szkoły na język polski się chodziło? szyk zdania po prostu malinka :) no ale ok, już się nie czepiam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

hmmm no tak śrenio mi się podoba

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo mój jakoś tak nie wygląda do końca tak jak bym chciała;)

straszne :)
xoOFallenAngelOox
xoOFallenAngelOox
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

Tak sobie.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

ujdzie.
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

obojętny mi jest ,
bardziej podoba mi się hip-hop ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na marginesie czy ktoś wie jak zrobić prawidłowego cammela?

:woot:
poison172
poison172
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:)) Zauważyłam ,że coraz popularniejszy powoli się staje:)

ja umiem. chyba tak tancowac.
gonia34344
gonia34344
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli ma sie do tego "dryg" prosze bardzo, ale jak ktos sie nie ma wyczucia,a umie to tanczyc to i tak wyglada glupio


Wcale ,że nie;) Ten dryg o którym piszesz to wyćwiczenie:)
Pamiętam na kursie jak przyszłyśmy to stałyśmy sztywno jak kije:) A po kilku miesiącach już całkiem całkiem nam to wychodziło:)

Pozatym wyczucie każdy ma, ważne tylko aby umiał odpowiednie ruchy wykonać jak należy:) A to już czysty trening:))
gonia34344
gonia34344
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gonia34344: Zauważyłam ,że coraz popularniejszy powoli się staje:)a do szkoły na język polski się chodziło? szyk zdania po prostu malinka :) no ale ok, już się nie czepiam :) gonia34344: Jak wam się podoba?:))hmmm no tak śrenio mi się podoba gonia34344: Bo mój jakoś tak nie wygląda do końca tak jak bym chciała;)straszne :)


Co ty taka uszczypliwa jesteś??
Och...jak ja nie lubie takich panienek..:/
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ty taka uszczypliwa jesteś?? Och...jak ja nie lubie takich panienek..:/

Nie zwracaj na nią uwagi, niech myśli, ze jest fajna :tak:
sukkuba89
sukkuba89
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ty taka uszczypliwa jesteś??

to nie jest uszczypliwość, po prostu strasznie mnie razi i ruca się w oczy jak ktoś pisze niepoprawnie- to moja wada i przyznaje się do tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Och...jak ja nie lubie takich panienek..:/

masz prawo, ja się nie będe ciskać po Tobie :) w końcu pisałam swoje zdanie na ten temat

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zwracaj na nią uwagi, niech myśli, ze jest fajna

hehe ja nie myślę, że jestem fajna. Ja to wiem :) opinia innych mnie nie obchodzi, znam swoją wartość.
dziękuję za uwagę :)
agnesns
agnesns
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

Chodzę na zajęcia, bardzo mi się podoba :mrgreen:
A co do wielbłąda to poproś o pomoc instruktorkę :jezyk:
ikarowaa
ikarowaa
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba?:))

może być.
gonia34344
gonia34344
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gonia34344: Co ty taka uszczypliwa jesteś??to nie jest uszczypliwość, po prostu strasznie mnie razi i ruca się w oczy jak ktoś pisze niepoprawnie- to moja wada i przyznaje się do tego. gonia34344: Och...jak ja nie lubie takich panienek..:/masz prawo, ja się nie będe ciskać po Tobie :) w końcu pisałam swoje zdanie na ten temat poetess: Nie zwracaj na nią uwagi, niech myśli, ze jest fajnahehe ja nie myślę, że jestem fajna. Ja to wiem :) opinia innych mnie nie obchodzi, znam swoją wartość.dziękuję za uwagę :)


Powiedzmy ,że każdy ma swoje zdanie co do tego.
Ja się nie będe tym przejmować bo nie ma sensu...
GreenPrincess92
GreenPrincess92
  30 lipca 2008

tance erotyczne sa fajniejsze :lol: ale nie chodzi mi o taki jak z klubow nocnych

sukkuba89
sukkuba89
  30 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzmy ,że każdy ma swoje zdanie co do tego. Ja się nie będe tym przejmować bo nie ma sensu...

no i właśnie :) widzę, że jesteś 'normalną' dziewczyną w porównaniu do 70% użytkowników FOTKI :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.