Qulis91
Qulis91
  26 lipca 2008 (pierwszy post)

Hejka :P
Oglądał ktoś z Was 3 sezon ??
bo ja tylko do 13 odcinka pt. The Art Of The Deal" no ale niestety dalszy ciąg zniknął...;/
Wie ktoś może dlaczego??
Niedługo ma wyjść ( w USA oczywiście ;p u nas Polsat powtarza 2 sezon jeszcze) 4 sezon...
Sarah podobno żyje ( w 3 sezonie Lincoln dostaje fotke jej głowy w pudełku ... ale to już musicie zobaczyć sami i dowiedzieć się dlaczego :P
Pozdro xD

0o0KociaK0o0
0o0KociaK0o0
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja ogladam po raz 1 w zyciu to co teraz leci na polsacie w czwartki ;p i podoba mi sie fajny jest :) a went jeszcze fajneijszy xD
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a went jeszcze fajneijszy

co wy w nim widzicie ? :woot: :mrgreen:
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co wy w nim widzicie ?

Też tego nie rozumiem :and:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tego nie rozumiem

chociaż ty. :and:
Maryneczek
Maryneczek
  27 lipca 2008

oglądałem wszystkie możliwe odcinki, serial jest super - wcale nie strata czasu (siedzenie an tym forum to już strAta czasu, ale jeśli ma się go w nadmiarze...), wkręca niesamowicie. od września będzie nowa seria, oczywiście w stanach, ale to żaden problem, bo przecież na torrentach będą już w tym samym dniua napisy na drugi :)

vassago83
vassago83
  27 lipca 2008

Obejrzałem chyba 3-4 pierwsze odcinki, ale mnie nawet nie zachwycił, ani wciągnął..

xoOFallenAngelOox
xoOFallenAngelOox
  27 lipca 2008

1 sezon był ok nawet.
2 nudny...
3 nie widziałam.

OlekOcw
OlekOcw
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał ktoś z Was 3 sezon ??

Tak, ale do 8 odcinki i czekam jak sie ukaże w Polsce na DVD to wtedy dokończe serie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja tylko do 13 odcinka pt. The Art Of The Deal" no ale niestety dalszy ciąg zniknął...;/ Wie ktoś może dlaczego??

Protest scenarzystów i panów od kamery w HollyWood

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo ma wyjść ( w USA oczywiście ;p u nas Polsat powtarza 2 sezon jeszcze) 4 sezon...

Za niecałe 2 miesiące

Konto usunięte
Konto usunięte: Sarah podobno żyje ( w 3 sezonie Lincoln dostaje fotke jej głowy w pudełku ... ale to już musicie zobaczyć sami i dowiedzieć się dlaczego :P

Jeden ze ziwastunów 4 sezonu nasuwa taką myśl ;)
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  28 lipca 2008

szczerze. coraz mniej mnie te wszystkie seriale kręcą. Prison Break też schodzi na psy. W TV wciąż pokazują powtórki od których się aż :haft: chce...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.