Hundin
Hundin
  24 lipca 2008 (pierwszy post)

witam :)

jaka u Was dziś pogoda? :>

Seria filmów American Pie
Z WikipediiSkocz do: nawigacji, szukajAmerican Pie (czyt. IPA: /?'m?r?k?n pa?/, dosłownie: amerykańska szarlotka) ? seria amerykańskich komedii filmowych, adresowanych do młodzieży. Pierwszy film (w Polsce wyświetlany pod nazwą American Pie, czyli sprawa dowcipna) powstał w 1999 roku i zdobył duże uznanie młodych widzów. W roku 2001 powstała kontynuacja, American Pie II, a w roku 2003 widzowie zobaczyć mogli American Pie: Wesele (American Wedding, dosłownie: amerykańskie wesele).
Wesele było ostatnim filmem z serii, w którym pojawili się aktorzy znani z pierwszej części ? ich wątek został zakończony, a pod szyldem American Pie zaczęto wydawać filmy dla młodzieży na DVD. Z ?właściwym? American Pie wiąże je nazwisko Stiffler (ich głównymi bohaterami jest rodzina Steve?a Stifflera, najbardziej lubianej postaci z oryginalnej serii) oraz postać ojca Jima odgrywana przez Eugene?a Levy?ego. W 2005 roku wydano film American Pie: Wakacje (ang. American Pie: Band Camp), w 2006 American Pie V: Naga mila (ang. American Pie V: The Naked Mile), a w 2007 American Pie VI: Beta House.
Pierwszy film z serii młodzież uznaje dziś za kultowy.
Spis treści [ukryj]1 Filmy 2 Nagrody i nominacje 3 Najważniejsi aktorzy serii 4 Linki zewnętrzne

American Pie [1999], (pol. American Pie, czyli sprawa dowcipna)
American Pie II [2001]
American Pie: American Wedding [2003], (pol. American Pie: Wesele)
American Pie: Band Camp [2005], (pol. American Pie: Wakacje)
American Pie V: The Naked Mile [2006], (pol. American Pie V: Naga Mila)
American Pie VI: Beta House [2007], (pol. American Pie VI: Dom Beta

Lubicie American Pie/Oglądaliście?
Która Waszym zdaniem część była najlepsza?
Która była najgorsza?
Moje typy: Najlepsza 2,3,4
Najgorsze 6.

I jeszcze dla tych, którzy już obejrzeli Moja narzeczona wychodzi za mąż.
Podobał Wam się film?
Najlepszy moment?
Najgorszy?

Pozdrawiam :-*

KamiQa
KamiQa
  25 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie American Pie/Oglądaliście?

oglądałam jakaś jedną cześć. Ale nie podobała mi się. wyrosłam już chyba z takich głupich komendi i seksie.
Moge oglądnąć na chwilke ale zaraz cały ten film robi się dla mnie beznadziejny i żałosny

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja narzeczona wychodzi za mąż.

a nie moja dziewczyna :woot:
nie oglądałam, nie przymieżałam się też do oglądania. Ale kto wie co mnie w życiu czeka :D
polecacie?
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  25 lipca 2008
Co nastepna czesc to gorsza
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  25 lipca 2008
Ale ogólnie dobre :tak:
Maachu
Maachu
  25 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie American Pie/Oglądaliście?

Wszystkie części :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Która Waszym zdaniem część była najlepsza?

Typowałbym na 3,4,5

Konto usunięte
Konto usunięte: Która była najgorsza?

Jedynka i szóstka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.