Ponton1908a
Ponton1908a
  23 lipca 2008 (pierwszy post)

Jaki znacie najlepsze Horrory ??Który jest Najlepszy i Straszny ? Podpowiedzcie mi coś !!?

ikarowaa
ikarowaa
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Im więcej krwi i wnetrzności tym horror lepszy

gorszy :haft:

aaPaulinka
aaPaulinka: niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi w końcówce filmu... one umarły czy co? :> dlaczego nie mogą się zobaczyć z mężem/ojcem? bo niby są w jednym pokoju a się nie widzą ;]

one zginęły jadąc do tego podpalonego miasta. :tak:
tak to zrozumiałam.
;d
OlekOcw
OlekOcw
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gorszy


No cóż...do mnie niestety nie przemawia treść(tzn.w starym domu jest duch i wszyscy sie go boją, ale nikt go nie widział), tylko to co widze(tzn. w starym domu jest duch i wychodzi co noc ucinając luzią głowy) :rock:
aaPaulinka
aaPaulinka
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: one zginęły jadąc do tego podpalonego miasta. tak to zrozumiałam. ;d

no właśnie też tak rozkminiałam ale tam nie ma ich ciał w samochodzie ;) czyli w końcu chyba nie umarły :P
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ??Który jest Najlepszy i Straszny ?

The ring
Zejście
Koszmar z Ulicy Wiązów
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy mi mówili że milczenie owiec ale jak obejrzałam to do d****

CHyba żartujesz to klasyk :/
:zakochany:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki znacie najlepsze Horrory ??

nie wiem czy Ci one przypadną do gustu. :and::and:
13 duchów.
Egzorcyzmy Emily Rose.
Amityville.
The blair witch project.
Hannibal - po drugiej stronie maski.
REC.
Gothika.
Zakonnica.
Teksańska masakra piłą mechaniczną.
Tunel śmierci.
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Egzorcyzmy Emily Rose.

:w00t:
To było fajnee
I ja się bałem :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: REC.

Musze to zobaczyć bo dużo osób poleca :tak:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To było fajnee I ja się bałem

hehe. :)
a tą prawdziwą werje Amily czy jakoś tam widziałeś?

Konto usunięte
Konto usunięte: Musze to zobaczyć bo dużo osób poleca

:mrgreen:
sukkuba89
sukkuba89
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: The Shutter widmo.

a no fakt, przestraszył mnie w 1 momencie :)

kuchen
kuchen: hostel, wzgórza maja oczy

mnie jakoś nie przestraszyło, no ale ja jestem psychczna- może dlatego

aaPaulinka
aaPaulinka: OrdinaryGirl69:Silent Hill niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi w końcówce filmu... one umarły czy co? :> dlaczego nie mogą się zobaczyć z mężem/ojcem? bo niby są w jednym pokoju a się nie widzą ;]

Na koniec Rose z dzieckiem wraca do domu, gdzie jest jej mąż. Ale wszędzie jest mgła, a tam gdzie mąż jest słonecznie. Są w tym samym domu ale nie mogą się zobaczyć. One pozostały po prostu w innym "stanie", jakim jest tytułowy Silent Hill- inna rzeczywistość, stworzona przez demona, który opanował Alessę, egzystująca obok naszej.

aaPaulinka
aaPaulinka: ikarowaa:one zginęły jadąc do tego podpalonego miasta. tak to zrozumiałam. ;d no właśnie też tak rozkminiałam ale tam nie ma ich ciał w samochodzie ;) czyli w końcu chyba nie umarły :P

one nie umarły, bo tak jak piszesz nigdize nie było ich ciał. Wytłuamcznie jest wyżej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Egzorcyzmy Emily Rose.

niee, ja się na tym nudziłam, chociaż przyznaje, że momenty nietóre były w miare
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  27 lipca 2008

Polecam Lśnienie [występuje również pod nazwą Jasność] i Milczenie owiec [a to dla osób z naprawdę mocnymi nerwami]. Piła ujdzie, ale te pierwsze części, Klątwa, ale pod warunkiem, że w wersji amerykańskiej, a nie japońskiej. Jeżeli można Sierociniec uznać za horror to również warto obejrzeć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.