Unattainable4U
Unattainable4U
  22 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam ponownie :ziober2:

Tradycje i obyczaje to takze element kultury :tak:

@ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki?
@ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat?
@ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych?
@ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)
@ a moze region w ktorym mieszkanie wyroznia sie jakas nieznana gdzie indziej tradycja? podzielcie sie z innymi userami;)

pozdrawiam :)

oSoSiChosi
oSoSiChosi
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

Moje urodziny :napalony:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat?

O taaak :))
baskas4
baskas4
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki? @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat? @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych?

Boże Narodzenie
tak.
przywiązanie do rodziny i tę świąteczną atmosferę.
heo
heo
  22 lipca 2008

ja o Tradycji chciałem
http://www.youtube.com/watch?v=YT8kswpk2pQ

A później to coś więcej napiszę.. :) :)

poetess
poetess
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki? @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat? @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych? @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:) @ a moze region w ktorym mieszkanie wyroznia sie jakas nieznana gdzie indziej tradycja? podzielcie sie z innymi userami;)

-Boże Narodzenie
-średnio, cięzko mi to nawet ocenić
-ee, aa, wlasciwie to chyba te typu Boże Narodzenie i nic poza tym nie ma ciekawego :and:
-i znowu Boże Narodzenie
- na pewno coś tam jest, ale ja nie znam ;)
poison172
poison172
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki? @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat? @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych? @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:) @ a moze region w ktorym mieszkanie wyroznia sie jakas nieznana gdzie indziej tradycja? podzielcie sie z innymi userami;)

jest troche nie che mi sie pisac.
niektore tak
....
rodzinne.
na pewno jakies sa
aaPaulinka
aaPaulinka
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

oczywiście Boże Narodzenie :D W ogóle klimat tych świąt bije o głowę wszystkie inne Święta :] ale to chyba każdy wie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LUsUid1wKzI ;]
666kamilka666
666kamilka666
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: akie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki? @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat? @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych? @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

Chyba lany poniedziałek.. I w noc poprzedzającą Wielkanoc rozrzucanie Kawalerom w ogórkach papierów, słomy itp :ziober2:. Półpoście- okradanie ludzi z bram :ninja:
Nie ma chyba :).
Rodzinne spędzanie świąt.
Im jestem starsza, tym bardziej nie lubię imprez z rodziną.
Pozdrawiam ;-)
zadziora18
zadziora18
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki?

Karpia w Wigilię :zakochany: przez cały rok go nie mam, a uwielbiam karpiczka

Konto usunięte
Konto usunięte: @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat?

Raczej nie. Karpik tak, ale moja mam dla innych członków rodziny { ojciec ] kupuje rybę bez ości, a kiedyś karpia jadł

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych?

Spotkania rodzinne choć raz w roku. Od wielu lat spotykamy się z rodziną od strony mamy na działce u dziadka. Uwielbiam te spotkania i chciałabym mieć takie w swojej przyszłej rodzinie

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

Wigilia i Wielkanoc, to jedna wielka szopka w mojej rodzinie, ale najbardziej lubię urodziny dziadka i imieniny babci, bo wtedy spotykamy się całą rodzinką

Konto usunięte
Konto usunięte: @ a moze region w ktorym mieszkanie wyroznia sie jakas nieznana gdzie indziej tradycja? podzielcie sie z innymi userami;)

Ta Dni Błonia- mojej wsi, zawsze są biegi i śpiewający seniorzy, aaa i występy szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam :)

Również
Amibia
Amibia
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ponownie

witajcież :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki? @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat? @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych? @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

żadnych.
nie.
kh. brak.
Boże Narodzenie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam :)

pozdro :bye:
dnmMili
dnmMili
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki?

tradycje, hm - wigilia:D

Konto usunięte
Konto usunięte: @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat?

raczej tak :P

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje wynieśliscie lub chcecie wyniesc ze swoich domów rodzinnych?

nie zastanawiałam się jeszcze nad tym, czas pokaże

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

wszystkie, każde z nich ma w sobie coś fajnego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: @ a moze region w ktorym mieszkanie wyroznia sie jakas nieznana gdzie indziej tradycja? podzielcie sie z innymi userami;)

wszystko znane :) - chyba że tradycyjne śpiewanie po pijanemu w mieście młodzieży :P
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  23 lipca 2008
Najfajniejszą tradycją jaką znam jest tradycja panująca w moim domu. Kobiety pracują, a mężczyźni wypoczywają. Normalnie taka tradycja mi strasznie odpowiada i powinna być rozpowszechniana.

Oprócz tego lubię Boże Narodzenie, tą całą choinkę i Wigilię. Wtedy spotyka się cała rodzina pod pretekstem urodzin tego, którego tak naprawdę nie ma. No cóż trochę obłudy nigdy nie zaszkodzi.

Ostatnią z moich ulubionych tradycji jest tradycja wagarowania, kiedy kumpel ma tzw. wolną chatę, jako, że jego ojciec jest cały czas w delegacjach, a matka to nauczycielka, to zwykle w czasie lekcji chatę ma wolną. No a jak przez zupełny przypadek żadnemu z kumpli nie chce się do szkoły zajrzeć no to idziemy do Ślimiego (takie pseudo, biedny Ślimi ma cały dom na głowie) i gramy w DSJ, przegryzając rzeżuszkę.
666kamilka666
666kamilka666
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jfajniejszą tradycją jaką znam jest tradycja panująca w moim domu. Kobiety pracują, a mężczyźni wypoczywają. Normalnie taka tradycja mi strasznie odpowiada i powinna być rozpowszechniana.

:crylol:
Dobrze że nie mieszkam w Twoim domu. U nas wszyscu mają wyznaczone jakieś zadania :tak:.

Konto usunięte
Konto usunięte: No cóż trochę obłudy nigdy nie zaszkodzi.

Prezenty są.
ikarowaa
ikarowaa
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze świateczne obrzadki?

nienawidzę świąt. :and:

skręty nie tylko od święta.` :nutki:
anisia130
anisia130
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie tradycje najbardziej lubicie? a moze świateczne obrzadki?

Boże Narodzenie .

Konto usunięte
Konto usunięte: @ czy w waszej rodzinie sa głeboko zakorzenione i przestrzegane od wielu lat?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: @ jakie swieta rodzinne najbardziej lubicie?:)

wesele :w00t: . :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.