Unattainable4U
Unattainable4U
  22 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam,

Czy jest moze ktos kto podziela moje architektoniczne pasje? Przystaje podczas spacerow i spoglada w góre na budynki siegające chmur? A może jeździ po świecie w poszukiwaniu pomysłów nie tylko na samo zewnętrzne piękno, lecz także na wnętrza?




# Czy zgodzicie się ze stwierdzeniem, że wnetrze mieszkania jest odzwierciedleniem własciciela?:)
# Jaki typ budowli podoba sie Wam najbardziej? Masywne, wielkie mury czy tez strzeliste wieżyczki?:)
# Mieszkania nowoczesne czy stylowe i pelne wdzieku dawnych lat?:)
# Jakie charakterystyczne budowle współczesnego świata przemawiają do Was najbardziej?:)
# W jakim stylu urzadzicie kiedys swoje "4 ściany"?:)



Łączycie swoje plany na przyszłość z tym kierunkiem studiów?:) a może ktoś wsród nas jest własnie absolwentem Architektury?:) Niech podzieli się doswiadczeniem nabytym w szkole i w życiu :tak:

Pozdrawiam :ziober2:

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak powinnismy podzielic sie zawodami architekta meżczyzni niech rozrysowauja plany mieszkan, dogladaja bodowy a my kobiety pieknym wykonczeniem.Moze to ma jakis zwiazek z wnetrzem, dusza osoby ktora dekoruje? przeciez wiadomo ze kobiety maja bogatsza dusze, wiecej pomyslow... :] a faceci to oschle stworzenia :) moze tak ciezko im stworzyc cos niebanalnego ;) tak samo zdaje sie jest z projektowaniem mody;) facet projektant ktory tworzy cos naprawde dobrego, pomyslowego jest zazwyczaj gejem. a wiadomo jacy są homoseksualisci, wrazliwsi pelni namietnosci, ciepla... podobnie jak kobiety

Ech, i tak uważam, iż faceci są znakomitymi architektami. A kobiety doskonałymi dekoratorkami wnętrz. Widzisz, bez planów budynku nie ma nic, co pozwoli kobiecie na działania. Dokładnie, jesteśmy bardziej twórcze i pomysłowe. Naszą wspólną cechą jest kreatywność. Jeśli chodzi o projektowanie mody, nie generalizuj :) To, że facet projektuje, wcale nie oznacza, iż jest gejem. To samo tyczy się artystów czy muzyków. Bowiem zawód nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną. Niekoniecznie homoseksualiści są wrażliwsi :) Są też tacy, którzy są wyrachowani i zimni jak sopel lodu.
Unattainable4U
Unattainable4U
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, i tak uważam, iż faceci są znakomitymi architektami.

nie podwazalam tego;) po prostu oni sa architektami genialnymi, potrafia rozpatrzec kazda plaszczyzne projektu, my kobiety mamy z tym problemy ale jako dekoratorzy wnetrz nie spisuja sie tak dobrze jak my-kobiety.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o projektowanie mody, nie generalizuj :)

nie mialam tego na celu;) myslalam o wyjątkach które zazwyczaj potwierdzają to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie homoseksualiści są wrażliwsi :) Są też tacy, którzy są wyrachowani i zimni jak sopel lodu.

tak, wiem. ja spotykam samych wrazliwych poki co;)
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu oni sa architektami genialnymi, potrafia rozpatrzec kazda plaszczyzne projektu, my kobiety mamy z tym problemy ale jako dekoratorzy wnetrz nie spisuja sie tak dobrze jak my-kobiety.

Jest taka jedna uznana architekt, Zaha Hadid. O ile wiem, pracowała dla Chanel. I jest jedyną kobietą, która dołączyła do ekskluzywnego grona architektów. Nie znam aż tak genialnych dekoratorów wnętrz, choć są wyjątki. Kobiety mają niesamowicie wyczucie gustu i są niezwykle bardzo pomysłowe.
Konto usunięte
Konto usunięte: myslalam o wyjątkach które zazwyczaj potwierdzają to.

Ale nie wszyscy wielcy krawcy mają tendencję do skłonności homoseksualnej. Stefano Gabbana, Domenico Dolce, Jean Paul Gaultrier, Calvin Klein, Garavani Valentino, Yves Saint Laurent, Giannini Versace, Giorgio Armani, Alex McQueen, Tom Ford. Ci panowie są homoseksualistami. Lista nie ma końca. Są tez tacy, którzy są heteroseksualni. Choć również przyznam, iż projektanci są niezwykle wrażliwsi na kobiece piękno. Nieźle im wychodzą projekty, zwłaszcza dla części męskiej.
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, wiem. ja spotykam samych wrazliwych poki co;)

Ciekawe, jakie masz z nimi relacje :pavarotti:
Unattainable4U
Unattainable4U
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć również przyznam, iż projektanci są niezwykle wrażliwsi na kobiece piękno. Nieźle im wychodzą projekty, zwłaszcza dla części męskiej.

a widzisz, wiec jednak zawod i nasz charakter cos tam maja ze soba wspolnego ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, jakie masz z nimi relacje

hehehe be zpodstekstow ale gej to faktycznie najlepszy przyjaciel kobiety, problem sie zaczyna jak kobieta sie w tym geju zakocha...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.