Sillmarilion
Sillmarilion
  22 lipca 2008 (pierwszy post)

Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje?
interesuje sie ktos mitologia celtycka lub nordycka?
mam nadzieje ze ktos sie wypowie....

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje?

kultura Japonii
.
zuziczek85
zuziczek85
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje?

Libanu, Rosji ( ktora kocham, jezyk, kultura, religia, ludzie ), Ukraina, Litwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: interesuje sie ktos mitologia celtycka lub nordycka?

Kiedys czytalam Sage o Ludziach Lodu, stąd wzielam fascynacje mitologia nordycka. Ale tak naprawde to moje pojecie w tym temacie dla kogos kto tym fascynuje sie w 100% jest rowne zero :/
BasketBallx3
BasketBallx3
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje? interesuje sie ktos mitologia celtycka lub nordycka? mam nadzieje ze ktos sie wypowie....

Japonia. :mrgreen: (; Grecja . :zakochany:. [wlasnie jestem w Grecji xd ]
KaamileekDG
KaamileekDG
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje?

hiszpanii! zwłaszcza siesty :P a tak na serio to hiszpania :) ale nie tylko siesty, ogólnie, sposób bycia, przywiązanie do rodziny i rodzinnych wartości, styl bycia, no i dodajmy do tego piękne hiszpanki, słońce, plażę, morze.. normalnie paraside :P
OlekOcw
OlekOcw
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura jakiego panstwa was najbardziej fascynuje?

Japonia i Szwecja

Konto usunięte
Konto usunięte: interesuje sie ktos mitologia celtycka lub nordycka?

Mam gdzieś to co było kiedyś...

Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje ze ktos sie wypowie....

Nie wąptie
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  23 lipca 2008
najbardziej interesuje mnie kultura Polski i Polaków, ale niestety w tej kwestii jest u nas coraz gorzej, może to forum coś tam zmieni. Chopin to mój idol i ten no Kopernik, bo był patronem mojej podstawówki to mi się dobrze kojarzy. No i lubię polskie pierogi ruskie i rybę po grecku. Polski hip-hop do mnie nie przemawia. Lubiłem Kalibra i Paktofonikę, ale od śmierci Magika nie mogę tego słuchać. Łona też jest spoko. A oprócz tego to Ich troje - super przykład polskiej kultury masowej i te ich wiele znaczące keine Grenzen. o kultura niemiecka a raczej jej brak też mnie interesuje. Szczególnie ten Bach, świetnie parodiowany w jednym z odcinków kultowego serialu Świat wg Kiepskich przez Waldusia Kiepskiego. Z polskiej kultury lubię też staruszki, które do kościoła chodzą, nie bardzo wiedząc o co w tym wszystkim chodzi. Lubię też kulturę Japonii Haiku i Pokemony, byle nie na forum. Uwielbiam Snorlaxa - debeściak normalnie.
No i jeszcze ta kultura Majów i ten ich przeklęty kalendarz, który się skończy 21.12.2012 o godz. 12.11. czasu polskiego. Wątpię, że nastąpi wtedy koniec świata, ale z tymi Majami nie warto igrać, wszyscy przecież pamiętamy jak przebiegła potrafiła być ta ich pszczółka Maja.
Sillmarilion
Sillmarilion
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiłem Kalibra i Paktofonikę, ale od śmierci Magika nie mogę tego słuchać.

:piwo: :rock:
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  25 lipca 2008
Ogólnie mnie nie interesuje kultura innych państw :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.