Patrysia031
Patrysia031
  21 lipca 2008 (pierwszy post)

bry wieczór.
:piwo:.
;P.

Czy można ściągnąć film ze strony internetowej?

bo ja kiedyś próbowałam ściągnąć film za pomocą programu, ale ściągnęło mi się coś innego. ;/.

poetess
poetess
  21 lipca 2008

To nielegalne ! :ninja:
( no pewnie, że można :ssh: )

Patrysia031
Patrysia031
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ( no pewnie, że można )

a z jakiej?

ostatnio mówili że legalne tylko żeby nie rozpowszechniać ich, że niby tylko dla siebie czy coś. ;P.
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja kiedyś próbowałam ściągnąć film za pomocą programu, ale ściągnęło mi się coś innego. ;/.

też tak miałam
jak przez Bearshare ściągałam ...
teraz przez torrenty lub program Azureus :tak: .
heo
heo
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak przez Bearshare ściągałam ...


Konto usunięte
Konto usunięte: teraz przez torrenty lub program Azureus .

takie ściąganie jest nielegalne, ponieważ ściagąjąc jednocześnie wysyłasz, a to właśnie udostępnianie plików jest w polsce karane.
Ja ściągam całkowicie legalnie, ale to nie miejsce na tę duskusje..
Takie rzeczy to ew. na prv
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: takie ściąganie jest nielegalne, ponieważ ściagąjąc jednocześnie wysyłasz, a to właśnie udostępnianie plików jest w polsce karane.

tak wiem,
ale inaczej nie potrafię "legalnie" ściągać ;-)
TwojejStarej
TwojejStarej
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ściągam całkowicie legalnie, ale to nie miejsce na tę duskusje..

hehehehee a co abonament se na palach wykupiles ze legalnie sciagasz z neta filmy ?
Dragonnn
Dragonnn
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ściągam całkowicie legalnie

wszelkie sciaganie przez neta bez zgody wlasciciela filmu/utworu jest nielegalne. nie wkrecaj ludzi 0o
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a z jakiej? ostatnio mówili że legalne tylko żeby nie rozpowszechniać ich, że niby tylko dla siebie czy coś. ;P.

tak jest taka strona, ale bardzo dużo zabawy z tym jest.
ostatnio w jakimś miesięczniku komputerowym przeczytałam.


Dragonnn
Dragonnn: wszelkie sciaganie przez neta bez zgody wlasciciela filmu/utworu jest nielegalne. nie wkrecaj ludzi 0o

nie wkręca ludzi, bo są takie strony, z których można ściągać legalnie filmy.
heo
heo
  22 lipca 2008

"Samo posiadanie tzw. nieautoryzowanych kopii utworów nie jest nielegalne. Tak samo jeśli ktoś tylko ściąga pliki czy robi z takiego utworu kopię na własny użytek nie podlega odpowiedzialności karnej. Nie musi się więc obawiać o wizyty policji w swoim domu mówi nadkomisarz Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji. "

Zaraz dam kolejny cytat, bo nie chciał mi się dodać po kopiuj wklej, więc przepisuje..

heo
heo
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ściągnięcie materiałów dla własnego użytku, a udostępnianie ich w sieci to dwie różne kwestie. Osoby ściągające materiał w sieci odpowiadają względem twórcy tego materiału (ma on prawo żądać nawet trzykrotności wynagrodzenia za dany materiał tytułem odszkodowania). Dystrybuowanie materiału chronionego prawem autorskim w sieci jest zagrożone karą do dwóch lat pozbawienia wolności, a gdy sprawca czerpie z tego korzyści materialne grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.


(tak... już widzę że wpada do mojego pokoju Metallica i żebychłopaki zaczynają wrzeszczeć, żebym im oddał 120 zł, bo ich płyta kosztuje w sklepie 30 zł :crylol:
Albo kolejne pytanie..
Czy jak ściągnąłem Szreka, to możliwe, że odwiedzi mnie Szrek? :mrgreen:

Więc oświadczam!
Ściąganie plików, bez ich wysyłania (czyli rapidshare, P2M) jest legalne :mrgreen:
gonia34344
gonia34344
  22 lipca 2008

Jak nielegalne;P
Legalne bo ściągasz np z czeskich stron:))

www.wiekiekino.pl
Tam masz pełno świeżych filmów za darmo:) Mój tata całymi dniami coś tam ściąga;))

heo
heo
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: www.wiekiekino.pl Tam masz pełno świeżych filmów za darmo:) Mój tata całymi dniami coś tam ściąga;))

nie mozna reklamowac na forum stron internetowych..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.