beatkaaa119922
beatkaaa119922
  21 lipca 2008 (pierwszy post)

1.Hej Byliscie w kinie na filmie Pora Mroku ?? Warty byl wyania kasy na bilety do kina?

2.Lubicie ogladac bajki animowane w kinie??? widzieliscki kung fu pande ? w ogóle to wiecie cos o jakis premierach filmow w sierpniu i wrzesniu??

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety Kung fu panda nie wyszła jeszcze na DVD nawet w US and A

spoko loko :crylol: ja ją w domu mam xD a skąd to trzeba chwilkę pomyśleć i raczej o tym głośno nie mówić,bo moga przymknąć :}
heo
heo
  22 lipca 2008

Nie pękaj:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Samo posiadanie tzw. nieautoryzowanych kopii utworów nie jest nielegalne. Tak samo jeśli ktoś tylko ściąga pliki czy robi z takiego utworu kopię na własny użytek nie podlega odpowiedzialności karnej. Nie musi się więc obawiać o wizyty policji w swoim domu mówi nadkomisarz Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji. "
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  22 lipca 2008

No spoko,ale mi tu jakiś dziadyga wyjeżdża z tekstem,że wkręcam,chyba qrwa wiem,co oglądałam ii nie widzę powodu,dla którego w tym wypadku miałabym kłamać,a jak zazdrości,to jego pech,w necie jest,niech se ściągnie xD

vTwojeMarzenie
vTwojeMarzenie
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Hej Byliscie w kinie na filmie Pora Mroku ?? Warty byl wyania kasy na bilety do kina? 2.Lubicie ogladac bajki animowane w kinie??? widzieliscki kung fu pande ? w ogóle to wiecie cos o jakis premierach filmow w sierpniu i wrzesniu??

Nie, nie byłam :and:
Nie przepadam za takimi produkcjami
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.