martynkaa690
martynkaa690
  21 lipca 2008 (pierwszy post)
Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?

nie znam jej. :ninja:
Bochnianin90
Posty: 897 (po ~99 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
Bochnianin90
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?

Podobno fajne książki pisze ale , że nie lubie czytać książek nie pomoge Ci ;)

.....Wszyscy jesteśmy Damianami..... xD

:and: :ban: CrunkAintDead :ban: :and:

.
.
.
.
.

CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  21 lipca 2008

Nie czytam jej książek, nie mam pojęcia. :and:

dnmMili
dnmMili
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?

niestety nawet nie kojarzę tego autora :(
majeczkayeah
majeczkayeah
  21 lipca 2008

Nie mam pojęcia co ona wgl napisała :woot:

zadziora18
zadziora18
  21 lipca 2008
Czytałam tylko dwie:
- Pocałunek - Pieniądze. Luksus. Pozycja. I chore dziecko. I mąż, który od dawna już jej nie kocha. Isabelle Eorrester, żona paryskiego bankiera, czuje się samotna i nieszczęśliwa. Jej jedyną radością jest utrzymywana w tajemnicy przyjaźń z amerykańskim politykiem. Przyjaźń, która nagle zmienia się w miłość. Żadne z nich nie potrafi oprzeć się uczuciu. Kilka pięknych wspólnych dni w Londynie. Pierwszy magiczny pocałunek. I tragedia, która każe obojgu stanąć przed najtrudniejszym wyzwaniem...
- Powrót do domu - Gillian Forrester, kobieta w pełni samodzielna, pracuje jako scenograf i stylista. Sukcesy zawodowe rekompensują jej niepowodzenia w życiu osobistym. Do czasu jednak, ponieważ rozwód zmusi ją do opuszczenia Nowego Jorku. Razem z córeczką wyjeżdża w rodzinne strony. Odnajduje tam młodzieńczą miłość, choć bolesne doświadczenia nie pozwalają jej zapomnieć o przeszłości. Powróci więc do Nowego Jorku, miasta, które daje jej szanse na karierę. Rzuca się w wir nowej pasji po to tylko, by los przyniósł nowy wstrząs. Gillian znowu musi szukać właściwej drogi do prawdziwego domu.

Jej książki wkręcają tak, że każdą z nich przeczytałam w jeden dzień :)
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  21 lipca 2008
Długa droga do domu.
foccowme
foccowme
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?

Czytałam jej książki :
Wszystko, co najlepsze
Miłość silniejsza niż śmierć
Rytm serca
W sieci
Anioł Johnny

Wiem, że to niewiele jak na cały dostępny w Polsce dorobek Danielle, ale nadrobię to na pewno, a z tych najbardziej polecam " Anioł Johnny".
Jest to niezwykła opowieść o miłości, tolerancji, nadziei i przebaczeniu. Siedemnastoletni Johnny Peterson jednym słowem czy uśmiechem potrafił uszczęśliwić swoje otoczenie, napełnić dumą serce matki i wydobyć to, co najlepsze ze swoich przyjaciół. Kończył szkołę, był zakochany, miał cały świat u stóp, póki nie wkroczyło okrutne przeznaczenie. W dniu rozdania świadectw maturalnych ginie w wypadku samochodowym. Tragedia kładzie się ponurym cieniem na dalszym życiu rodziny. Ale oto w miesiącach żałoby zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Które jednocześnie świadczą o tym, że Johnny czuwa nad swoją rodziną...
AjaToCo
AjaToCo
  22 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest wg Was najlepsza książka tej autorki ?

Czytalam kilka jej ksiazek, ale najbardziej utkwila mi w pamieci ta, w ktorej opisala chorobe swojego syna - Swiatlo moich oczu: Historia zycia Nicka Trainy. To jedyna autobiograficzna ksiazka tej autorki, goraca polecam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.