AsiaczekP1991
AsiaczekP1991
  21 lipca 2008 (pierwszy post)

Koleżanka od wiersza na temat anoreksji przypomniała mi wiersz napisany w czasie mojej fascynacji Białoszewskim... Przeszukałam stary pamiętnik i znalazłam!! Nie ma t jak radosna twórczośc 13- latki;) Ot co;) Pozdrawiam

"Życiowa Operacja"

Tętnica zycia,
powoli przerywana przez lekarza rozpadku,
Spokój-krwioobieg szczęścia, Zastanie!! i klęska....
Koniec- nie ma czasu,
Nie myślę, nie czuję, nie chcę..
Nie mogę...!
Chirurg o błędnym pojęciu,
Rozcina zyłę wolności

Co sądzicie na jego temat? Nie za bardzo chaotyczny? Czy rymy są ptrzebne? I czy taka forma jest odpowiednia?

agrafkaaa
agrafkaaa
  21 lipca 2008

Po pierwsze... jeszcze raz napiszesz cos w jednym temacie, a pozniej zalozysz nowy - ban.

po drugie
niepotrzebnie go upatetyczniłaś (jest takie słowo?:P). To nie mogę, nie chcę, itd. ma się nijak do pointy.

zrobilabym to tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tętnica zycia, powoli przerywana przez lekarza rozpadku, Spokój-krwioobieg szczęścia, Zastanie!! Chirurg o błędnym pojęciu, Rozcina zyłę wolności


no i sformułowanie "tętnica zycia" jest jakieś takie a fe... oklepane.
AsiaczekP1991
AsiaczekP1991
  21 lipca 2008

no w sumie masz racje... ;) Pozdro... A założyłam bo tam nikt już nie zagląda:P

AsiaczekP1991
AsiaczekP1991
  21 lipca 2008

acha i zarzuc jakiś wiersz w którym jest tętnica życia bo jeszcze nie spotkałam... Zauważyłm że masz tendencje o skracania tekstów, może tak dodac cs a nie tylko wycinac?:)

baranq
baranq
  21 lipca 2008

wiesz co agrafka - strasznie wkurzajce jest to ze przerabiasz wszystkim ich wlasne wiersze - nie zebym sie czepial, ale mozesz je ocenic, skrytykowac.. ale ich nie zmieniaj wg swojego widzimisie.

wyglada to tak jakbys tylko ty znala sie na poezji a nawet jesli inni sie znaja to i TAK TY ZNASZ SIE NAJLEPIEJ :)

Kazdy pisze tak jak umie - kazdy w swoj sposob wyraza to co mysli, a nie wiem czy ktos lubi gdy mu sie we wlasne mysli wpierdziela :)

Darusia1bg
Darusia1bg
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mój stary


gdzie? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Życiowa Operacja" Tętnica zycia, powoli przerywana przez lekarza rozpadku, Spokój-krwioobieg szczęścia, Zastanie!! i klęska.... Koniec- nie ma czasu, Nie myślę, nie czuję, nie chcę.. Nie mogę...! Chirurg o błędnym pojęciu, Rozcina zyłę wolności


trochę z emo mi sie kojarzy.
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę z emo mi sie kojarzy.


też tak pomyslałem ;]
poetess
poetess
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na jego temat? Nie za bardzo chaotyczny? Czy rymy są ptrzebne? I czy taka forma jest odpowiednia?

Przerost formy nad treścią, rymy nie są potrzebne.
agrafkaaa
agrafkaaa
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zarzuc jakiś wiersz w którym jest tętnica życia bo jeszcze nie spotkałam...

w co tzecim tekscie, ktory przychodzi nam na konkurs jest "tetnica zycia" raz bylo cos z czego do dzis sie smiejemy...

"Tetnica zycia wypelnia potoki skroni uderzających o parapety" :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłm że masz tendencje o skracania tekstów,


jesli sa przegadane trzeba skracac ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co agrafka - strasznie wkurzajce jest to ze przerabiasz wszystkim ich wlasne wiersze - nie zebym sie czepial, ale mozesz je ocenic, skrytykowac.. ale ich nie zmieniaj wg swojego widzimisie.

to jest propozycja. Zajmuje sie tym zawodowo, wiec jesli prosza o opinie, to zamiast opisywac co bym wyrzucila pokazuje im jak wyglada bez pewnych rzeczy. Przecież nie zglądam im do zeszytu i nie kreślę w nim. Chciałam pomóc. Od lat pomagam ludziom tą metodą i już kilka osób osiągnęło dzięki temu sukces. Ale cóż... z tego co widzę... poziom dojrzałości niektórych jest na niskim poziomie, więc najlepiej przestanę się udzielać. Zajmę się tymi, którzy naprawde chcą usłyszczeć SZCZERĄ opinię.

Konto usunięte
Konto usunięte: wyglada to tak jakbys tylko ty znala sie na poezji a nawet jesli inni sie znaja to i TAK TY ZNASZ SIE NAJLEPIEJ

eeeeee..... nie. Trudno mnie zadowolić, bo czytam wiele, bo mam z tym styczność od 12 lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy pisze tak jak umie - kazdy w swoj sposob wyraza to co mysli, a nie wiem czy ktos lubi gdy mu sie we wlasne mysli wpierdziela :)

Jeśli nie jest gotowy na ocene, krytykę, itd., to niech je zatrzyma dla siebie. Nikomu się w myśli nie wpierdzielam. Zauważ, że ona napisała, że mam rację.
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na jego temat? Nie za bardzo chaotyczny? Czy rymy są ptrzebne? I czy taka forma jest odpowiednia?

Słowa sa ok. Ale skomponuj go jakos inaczej...
baranq
baranq
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajmuje sie tym zawodowo


Konto usunięte
Konto usunięte: poziom dojrzałości niektórych jest na niskim poziomie

a nie widać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno mnie zadowolić

To przykre ;) Musisz miec bardzo smutne życie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikomu się w myśli nie wpierdzielam. Zauważ, że ona napisała, że mam rację.

Mi sie wpieprzyłas ;)
Ona to nie ja :) to że napisałem w jej temacie to akurat przypadek, ten był pod ręką - to moglby byc kazdy inny. W koncu w kazdym masz "wlasna propozycje"..

Krytycy - jacykolwiek to dla mnie buce, zadasani i zapatrzeni w siebie niemiłosiernie przykrzy ludzie którzy nie umiejac tworzyc nic samemu tylko oceniaja innych :)
KaamileekDG
KaamileekDG
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajmuje sie tym zawodowo

Konto usunięte
Konto usunięte: Od lat pomagam ludziom tą metodą

jaa tu czegoś nie rozumiem.. przecież Ty masz 21 lat .. to gdzie tu jakieś "zawodowo"(Ty ledwo szkołe skończyłaś do kuźwy nędzy!), a to "od lat" to już przesada :] szymborska może tak powiedzieć:) albo prof.dr.hab wydziału filologii polskiej UW :]
- żeby nie było że nie na temat: wiesz typowy jak na 13latke:P chociaż w wieku 13 lat już fascynacja białoszewskim?:) ale widać że próbowałaś go naśladować:P trochu nie wyjszło hehe :):)
AsiaczekP1991
AsiaczekP1991
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trochu nie wyjszło hehe :):)

nooo:) Dlatego pisanie wierszy porzuciłam dawno temu;)A jak juz to dla siebie;) hehe XD Pozostałam jednak przy czytaniu;)

Konto usunięte
Konto usunięte: agrafkaaa: Trudno mnie zadowolić To przykre ;) Musisz miec bardzo smutne życie :)

Jak ja to lubie;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jaa tu czegoś nie rozumiem.. przecież Ty masz 21 lat .. to gdzie tu jakieś "zawodowo"(Ty ledwo szkołe skończyłaś do kuźwy nędzy!), a to "od lat" to już przesada :] szymborska może tak powiedzieć:) albo prof.dr.hab wydziału filologii polskiej UW :]

Masz nieco racji, ale wiek o niczym nie świadczy, anie tytuł magistra, inżyniera doktora czy kogokolwiek... Wyczucie poezji nie bierze sie ze studiów;)
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  21 lipca 2008
nie podoba mi się.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.