dongoral86
dongoral86
  20 lipca 2008 (pierwszy post)

kto oglądał film "osiem" wiecie o co w nim kaman:D??
bo jakoś nie załapałem końcówki:D

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  20 lipca 2008

nie oglądałam tego filmu, przykro mi :nie:

SaniaQ1992
SaniaQ1992
  21 lipca 2008

niestety nie oglądałam.

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  21 lipca 2008
ten film jest beznadziejny, chodzi Ci o Crazy Eights?
Chodzi o to, że oni wszyscy byli w domu dziecka i na nich się eksperymentowało, w sorosłym życiu oni o tym nie wiedzieli, dowiedzieli się o tym dopiero jak tam poszli.
a pozabijała ich ta dziewczynka którą zostawili w tej skrzyni i obiecali jej że po nią wrócą, jak uciekali.
ale kiedy wrócili to ona już nie żyła.
no i ona się mściła i ich pozabijała.
heo
heo
  21 lipca 2008

filmweb ma 842049 użytkowników..
około 100 z nich widziało ten film

dlaczego uważasz, że spośród garstki osób korzystających właśnie z tego forum widział ten film, skoro ani w tv ani w kinie go nie było.

Czy tak trudno znaleźć forum na którym bez trudu znajdzieszodpowiedź.

Czy na forum dla nastolatek pytał byś się o szczegóły podwozia toyoty corolla np?? :woot:

No może ktoś by się znalazł tam kto je zna, ale jak to świadczy o człowieku który założył taki temat, to sam sobie odpowiedz..

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego uważasz, że spośród garstki osób korzystających właśnie z tego forum widział ten film, skoro ani w tv ani w kinie go nie było.

ja go widziałam i odpowiedziałam mu na pytanie.
w tym dziale już pojawiało się dużo takich tematów, "czy widział ktoś ten film? fajny?" itd. więc i on miał prawo do założenia takiego tematu, bo od tego ten dział jest. można tu pisać o filmach, więc dlaczego miałby iść na inne forum, skoro tutaj ma prawo do tego pytania?
heo
heo
  21 lipca 2008

jestem zdziwiony tylko trochę ponieważ wystarczy wklikać imdb, czy filmweb, by w mig dostać odpowiedź na nurtujące nas pytanie dotyczące prawie każdego filmu ;)
A pytanie się o coś tu nie koniecznie musi się zakończyć powodzeniem - więc moze być stratą czasu. :)

I swojego i kogoś kto to czyta.. (bo w temacie przecież można zaznaczyć o jaki film chodzi, a nie tylko pomocy.. ;) )
No muszę pozrzędzić :mrgreen:

TwojejStarej
TwojejStarej
  21 lipca 2008

odrazu czlowieku mogles sobie przeczytac recezje hehe

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem zdziwiony tylko trochę ponieważ wystarczy wklikać imdb, czy filmweb, by w mig dostać odpowiedź na nurtujące nas pytanie dotyczące prawie każdego filmu ;)

dokładnie, ale może osoba zakładająca ten temat o tym nie pomyślała, a może nawet nie wie o istnieniu takich stron. :) więc mógł napisac tutaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: A pytanie się o coś tu nie koniecznie musi się zakończyć powodzeniem - więc moze być stratą czasu. :)

ale to już jego sprawa, choć dzisiaj otrzymał odpowiedź. :) więc jednak się opłacało. w jakimś sensie.

Konto usunięte
Konto usunięte: No muszę pozrzędzić

no ktoś musi. :ziober2:
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie ogladałam, sory.
majeczkayeah
majeczkayeah
  21 lipca 2008

Nie oglądałam go .

zadziora18
zadziora18
  21 lipca 2008
Nie oglądałam, ale czytałam recenzje i mam zamiar go obejrzeć :) Nie zrozumiałeś? Czemu? Tak ciężki jest ten film?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.