JohnNashJr
JohnNashJr
  19 lipca 2008 (pierwszy post)

mój wiersz może być też że piosenka ;] wypowiedzcie sie na jego temat:
czemu krzywisz sie jakbyś miała w buzi żelki owocowe z witaminą ce czemu mówisz że na nic te chwile miłe spędzone jak w bajce czemu kłamiesz kiedy widze że rozszerzają się twoje źrenice brniesz w kłamstw otchłań by znaleźć się między nożem a widelcem przecież wiesz jak bardzo przy Tobie być chce słyszysz jak bardzo przy Tobie napi.:cenzura:.a mi serce dlaczego tkwisz między ziemią a niebem w rozterce kiedy powiesz wkoncu że odejść chcesz myślisz że jestem na sznurki pajacem mylisz się jestem tylko bez formy kształtem nie zrobisz nic mi bo nie mam już emocji jestem zimny jak lodu kostki prosto z zamrażarki

Dragonnn
Dragonnn
  19 lipca 2008

wyglada mi to na opowiadanie a nie na wiersz :) wiesz jak wyglada wiersz w ogole? lol to podporzadkuj zeby wygladal jak wiersz normalny. Bo nie da sie w tym zalapac

pauline321
pauline321
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu krzywisz sie jakbyś miała w buzi żelki owocowe z witaminą ce czemu mówisz że na nic te chwile miłe spędzone jak w bajce czemu kłamiesz kiedy widze że rozszerzają się twoje źrenice brniesz w kłamstw otchłań by znaleźć się między nożem a widelcem przecież wiesz jak bardzo przy Tobie być chce słyszysz jak bardzo przy Tobie napi..a mi serce dlaczego tkwisz między ziemią a niebem w rozterce kiedy powiesz wkoncu że odejść chcesz myślisz że jestem na sznurki pajacem mylisz się jestem tylko bez formy kształtem nie zrobisz nic mi bo nie mam już emocji jestem zimny jak lodu kostki prosto z zamrażarki


to ma byc wiersz albo piosenka? :woot:
Dragonnn
Dragonnn
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to ma byc wiersz albo piosenka?

na piosenke tez nie wyglada :ziober2:
Amibia
Amibia
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: napi..a

to słowo można by jakoś zastąpić, przez nie cały utwór traci swój romantyzm :ninja:
cremaster101
cremaster101
  19 lipca 2008

Eeeech, nie ma to jak pseudopoetycki bełkot natchnionego grafomana :nie:

glutek
Posty: 8191 (po ~913 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
glutek
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mój wiersz może być też że piosenka ;] wypowiedzcie sie na jego temat:i

Cóż za chłam.:ninja:.
najlatwiej powiedziec
`zachowalas sie jak szmata`
dopoki samemu sie tego nie zrobi.
pauline321
pauline321
  19 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: na piosenke tez nie wyglada


to jakis bezkształtny gniot :C
jak go poskleja to przeczytam o
Amibia
Amibia
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pseudopoetycki bełkot natchnionego grafomana

skądże. wiersz ironiczny i dowcipny. bardzo dobrze świadczy o wyobraźni autora :tak: tylko to słowo pod cenzurką mnie trochę kłuje :ninja:
666kamilka666
666kamilka666
  19 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu krzywisz sie jakbyś miała w buzi żelki owocowe z witaminą ce czemu mówisz że na nic te chwile miłe spędzone jak w bajce czemu kłamiesz kiedy widze że rozszerzają się twoje źrenice brniesz w kłamstw otchłań by znaleźć się między nożem a widelcem przecież wiesz jak bardzo przy Tobie być chce słyszysz jak bardzo przy Tobie napi..a mi serce dlaczego tkwisz między ziemią a niebem w rozterce kiedy powiesz wkoncu że odejść chcesz myślisz że jestem na sznurki pajacem mylisz si ę jestem tylko bez formy kształtem nie zrobisz nic mi bo nie mam już emocji jestem zimny jak lodu kostki prosto z zamrażarki

Tak ładniej ;]
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  19 lipca 2008

słabiuśkie

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.