ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  18 lipca 2008 (pierwszy post)

Kiedy umrę ktoś zapłacze po mnie i zrozumie że mnie kochał ....
Uświadom sobie że beze mnie jego świat legnie w gruzach ....
że już nigdy nie będzie tak samo ....
A gdy przyjdzie na mój pogrzeb ....
Jako pierwszy rzuci białą różę na trumnę ....
Lecz jako ostatni odejdzie od grobu ....
Rozpamiętywać będzie wszystkie wspólnie spędzone chwile ....
I te lepsze i te gorsze ....
Przypomni sobie każde spotkanie , pierwszy pocałunek i ostatnie pożegnanie ....
I w końcu dojdzie do niego , że już mnie nie ma wśród żywych ....
że już mnie nie zobaczy i nie pocieszy słowami "wszystko będzie ok ' ....
Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu ....
Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja ....
Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły ....
I wtedy się spotkamy .... On i ja .... na zawsze .... razem .... w niebie ....
I nikt nam żadnych chwil nawet siłą nie odbierze ....

Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....

TwojejStarej
TwojejStarej
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy umrę ktoś zapłacze po mnie i zrozumie że mnie kochał .... Uświadom sobie że beze mnie jego świat legnie w gruzach .... że już nigdy nie będzie tak samo .... A gdy przyjdzie na mój pogrzeb .... Jako pierwszy rzuci białą różę na trumnę .... Lecz jako ostatni odejdzie od grobu .... Rozpamiętywać będzie wszystkie wspólnie spędzone chwile .... I te lepsze i te gorsze .... Przypomni sobie każde spotkanie , pierwszy pocałunek i ostatnie pożegnanie .... I w końcu dojdzie do niego , że już mnie nie ma wśród żywych .... że już mnie nie zobaczy i nie pocieszy słowami "wszystko będzie ok ' .... Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu .... Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja .... Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły .... I wtedy się spotkamy .... On i ja .... na zawsze .... razem .... w niebie .... I nikt nam żadnych chwil nawet siłą nie odbierze ....Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....

widac ze jestes zalamana nie lepiej napisac cos pozytywnego a nie o podcinaniu zyl :/ chlopak cie zucil czy co ?
absinthee
absinthee
  18 lipca 2008

Obydwa mi sie nie podobają.Poza tym trudno nazwać je wierszami,nawet białymi.
No i Imoł zaleciało,tematyka nieciekawa,melancholia,marazm i dekadencja ukazana w prosty nastoletni sposób,troszkę jakbym bravo przeczytała. Oczywiscie,no offence :)

pauline321
pauline321
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły ....


uhhh.
makabrycznie.

ogólnie ten pierwszy bardziej mi do epiki pasuje :tak:
Radeck1984
Radeck1984
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy umrę ktoś zapłacze po mnie i zrozumie że mnie kochał .... Uświadom sobie że beze mnie jego świat legnie w gruzach .... że już nigdy nie będzie tak samo .... A gdy przyjdzie na mój pogrzeb .... Jako pierwszy rzuci białą różę na trumnę .... Lecz jako ostatni odejdzie od grobu .... Rozpamiętywać będzie wszystkie wspólnie spędzone chwile .... I te lepsze i te gorsze .... Przypomni sobie każde spotkanie , pierwszy pocałunek i ostatnie pożegnanie .... I w końcu dojdzie do niego , że już mnie nie ma wśród żywych .... że już mnie nie zobaczy i nie pocieszy słowami "wszystko będzie ok ' .... Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu .... Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja .... Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły .... I wtedy się spotkamy .... On i ja .... na zawsze .... razem .... w niebie .... I nikt nam żadnych chwil nawet siłą nie odbierze ....

W zyciu musi byc miejsce na cierpienie jak i na radosc. Bedzie dobrze.
Amibia
Amibia
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tym możesz kogoś urazić.

ja tam nie czuję się urażona. :ninja:
19zabusiaa93
19zabusiaa93
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie czuję się urażona.

ciesze sie :D
Amibia
Amibia
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kołystki aż po grób

jedna wiara, jeden klub :ninja:
19zabusiaa93
19zabusiaa93
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jedna wiara, jeden klub

noo wlasnie :D
Amibia
Amibia
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: noo wlasnie :D

Kujawianka :rock:
19zabusiaa93
19zabusiaa93
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kujawianka

coo ?? jaka Kujawianka ?
Amibia
Amibia
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: coo ?? jaka Kujawianka ?

okręgówka :ninja:
YeoopA3
YeoopA3
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie podoba mi się. mam wrażenie, że pisze to dwunastolatka, którą rzucił chłopak i chce się zabić. zUo!
YeoopA3
YeoopA3
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pik Pok

:zakochany: :napalony:
KroplaRosy
KroplaRosy
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podoba mi się


Bo się załamie i podetnie sobie żyły ^^
dragonette87
dragonette87
  18 lipca 2008
KroplaRosy
KroplaRosy: YeoopA3: nie podoba mi sięBo się załamie i podetnie sobie żyły ^^


Mydlem w plynie ;>?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.