ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  18 lipca 2008 (pierwszy post)

Kiedy umrę ktoś zapłacze po mnie i zrozumie że mnie kochał ....
Uświadom sobie że beze mnie jego świat legnie w gruzach ....
że już nigdy nie będzie tak samo ....
A gdy przyjdzie na mój pogrzeb ....
Jako pierwszy rzuci białą różę na trumnę ....
Lecz jako ostatni odejdzie od grobu ....
Rozpamiętywać będzie wszystkie wspólnie spędzone chwile ....
I te lepsze i te gorsze ....
Przypomni sobie każde spotkanie , pierwszy pocałunek i ostatnie pożegnanie ....
I w końcu dojdzie do niego , że już mnie nie ma wśród żywych ....
że już mnie nie zobaczy i nie pocieszy słowami "wszystko będzie ok ' ....
Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu ....
Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja ....
Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły ....
I wtedy się spotkamy .... On i ja .... na zawsze .... razem .... w niebie ....
I nikt nam żadnych chwil nawet siłą nie odbierze ....

Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu .... Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja .... Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły ....

:wtf:
dżizas.

oprócz tego ten wiersz jest taki sobie.
wiesz, wybrałaś strasznie oklepany temat :and:
i te kropki wszystko psują ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....

podziel na strofy.
tez strasznie oklepane :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: przyjaźń to bzdura

:ninja:
tym możesz kogoś urazić.
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy umrę ktoś zapłacze po mnie i zrozumie że mnie kochał .... Uświadom sobie że beze mnie jego świat legnie w gruzach .... że już nigdy nie będzie tak samo .... A gdy przyjdzie na mój pogrzeb .... Jako pierwszy rzuci białą różę na trumnę .... Lecz jako ostatni odejdzie od grobu .... Rozpamiętywać będzie wszystkie wspólnie spędzone chwile .... I te lepsze i te gorsze .... Przypomni sobie każde spotkanie , pierwszy pocałunek i ostatnie pożegnanie .... I w końcu dojdzie do niego , że już mnie nie ma wśród żywych .... że już mnie nie zobaczy i nie pocieszy słowami "wszystko będzie ok ' .... Gdy dotrze to do jego głowy pęknie mu coś w sercu .... Wtedy pójdzie do domu i zrobi to co ja .... Weźmie tabletki i podetnie sobie żyły .... I wtedy się spotkamy .... On i ja .... na zawsze .... razem .... w niebie .... I nikt nam żadnych chwil nawet siłą nie odbierze ....

To wygląda na opowiadanie - nie na wiersz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....

A to jak monolog.
Zrób więcej wersów, pooddzielaj.
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tym możesz kogoś urazić.

Mnie. Na przykład.[color=white]
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie. Na przykład.

no właśnie, mnie tez.

no cóż, ale to są jej osobiste przemyslenia..
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie, mnie tez. no cóż, ale to są jej osobiste przemyslenia..

Może miała fałyszywch przyjaciół, czy coś? :woot:

A tematy wierszy sa banalne i prostackie.
maUUpa
maUUpa
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przyjaźń to bzdura

a mnie akurat tym nie urazisz bo nie mam przyjaciela :ninja:
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a mnie akurat tym nie urazisz bo nie mam przyjaciela

Ja mogę byc Twoim przyjacielem. :ninja:
DariaMaBana
DariaMaBana
  18 lipca 2008

nie podoba mi się.

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  18 lipca 2008

dość Ciekawe;]

heo
heo
  18 lipca 2008

nie wystarczy zwykłe zdania porozbijać na wersy, przywalić kilka wielokropków i olać resztę interpunkcji by cokolwiek wierszem nazwać.. (chociaż Miłosz inaczej myślał )

Ale jak napiszesz wiersz i wytłumaczysz co oznaczają te .... ..... ... ... ... .. ..... .. to daj znać..
to jakiś język morsów? :lol2:

heo
heo
  18 lipca 2008

dodam jeszcze, że to się na twojego bloga nadaje tylko chyba..

L3Xa
L3Xa
  18 lipca 2008

pierwszy mi nie przypadl do gustu.pisany tak powaznije nie nazwalabym tego wierszem 2tak samo

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może miała fałyszywch przyjaciół, czy coś? A tematy wierszy sa banalne i prostackie.

możliwe, albo nie ma ich wcale.
wiekszość nastolatek pisze o śmierci, miłości, śmierci z miłości :woot:
Aneczka3009
Aneczka3009
  18 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Za kolejnym nieszczerym uśmiechem ukrywam tak wiele szczerych uczuć i łez z Twojego powodu wylanych . Dlaczego to właśnie mnie spotyka ? Czy widok bólu jaki mi sprawiasz daje Ci satysfakcje ? Myślisz , ze jesteś twardy bo trzymasz z kolegami i nie przejmujesz sie uczuciami innych ? MYLISZ SIE ! Koledzy odejdą bo przyjaźń to bzdura , a ja zostanę i będę pamiętać o każdej krzywdzie , którą mi wyrządziłeś . Zobaczysz jak bardzo można czuć się samotnym pośród ludzi Cię otaczających .....


to jest ciekawe, ale nie brzmi jak wiersz. Taka wypowiedź do drugiej osoby.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.