zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

Kultowe dobranocki naszego dziecinstwa.

Kochalam,uwielbialam,balam sie :)
Do dzis ogladam i wcale z tym nie czuje sie dziwnie :)

Jacek i Agatka, Zaczarowany olowek, Porwanie Baltazara Gabki, Mis Colargol, Muminki, Gumisie,Kot Filemon, Moja ukochana Pszczolka Maja, Rumcajs, Makowa Panienka, Wilk i Zajac.
I duuuzo duuuzo wiecej.
Moje kultowe bajki, bez ktorych moje dziecinstwo bylo by szare, nudne, nie ciekawe. Bajki, ktore mnie ciesza, bawia do dzis.
Zupelnie inne od tych dzisiejszych, zupelnie inne od tych nowoczesnych.

Pytanie

-Bajka Twojego dziecinstwa?
-Bajki do, ktorych z checia wracasz?
-Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mis Colargol, Muminki, Gumisie,Kot Filemon, Moja ukochana Pszczolka Maja, Rumcajs,

o! moje ulubione :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wilk i Zajac.

okropne :/
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajka Twojego dziecinstwa?

Sailor Moon :lol2:
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki do, ktorych z checia wracasz?

Sailor Moon ;p
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

No nie wiem... teraz wyszukują w tych wszystkich bajkach dwuznaczność... np smerfy to sami homoseksualiści bo mają tylko jedną kobietę w wiosce... muminki wyglądają jak chodzące prezerwatywy :(
Swoim bliźniakom pewnie pozwoliłabym obejrzeć taką bajkę Kuba Guzik :D
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  15 lipca 2008

1. Mulan
2. Kubuś Puchatek
3. Piotruś Pan

Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajka Twojego dziecinstwa?

smerfy, gumisie, muminki, Colargol, pingwinek pik-pok, pszczolka maja, wilk i zajac...;]

Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki do, ktorych z checia wracasz?

muminki, smerfy i gumisie - uwielbiam je!
a takze mange DB i Czarodziejka z ksiezyca-wyarstalam na tym ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

hmn... mysle ze muminki i pszczolke maje bym polecala ;)
zwirka i muchomorka?:ziober2:
niech oglada co chce, a ja bede ogladac z nim,nią ;)
zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sailor Moon

P)amietam jak wracalam ze szkoly, normalnie bieglam zjezorem na brodzie, siadalam przed TV i ogladalam :lol2:
I zawsze chcialam sie tak krecic jak one jak zmienialy sie w czarodziejki. i kota chcialam miec gadajacego i takiego wlasnego Toxido czy jak to sie pisze, ktory bedzie mi roze zostawial
:crylol:
Ale juz chyba nie pokazuja tej bajki :(

Konto usunięte
Konto usunięte: muminki wyglądają jak chodzące prezerwatywy :(

W Muminkach to mnie Wloczykij zastanawial...
On jeden, niby dorosly facet, z dziecmi :woot:
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: W Muminkach to mnie Wloczykij zastanawial... On jeden, niby dorosly facet, z dziecmi

to male piwo! ja zawsze piszczalam ze strachu jak Buka miala przyjsc albo te robaki swiecace pokazywali. o matko ;0 tego sie nie da zapomniec. :and: uraz mi zostal do tej pory.
zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to male piwo! ja zawsze piszczalam ze strachu jak Buka miala przyjsc albo te robaki swiecace pokazywali. o matko ;0 tego sie nie da zapomniec. uraz mi zostal do tej pory.

A wodnik szuwarek? :szok2: Ja ryczalam i darlam sie jakby mnie ze skory obdzierano
:crylol:
Buka to pikus przy wodniku :lol2:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajka Twojego dziecinstwa?

Muminki.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki do, ktorych z checia wracasz?

Muminki, Smerfy, Pszczółka Maja, Gumisie, Miś Uszatek, Bolek i Lolek, Reksio, Kot Filemon, no i te od Disneya.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

wyżej wymienione.
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A wodnik szuwarek? :szok2::szok2: Ja ryczalam i darlam sie jakby mnie ze skory obdzierano

hahahaha :D dobre;p
nie ogladalam wodnika :( ale chyba bym umarla :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Buka to pikus przy wodniku

lee to nie bede tego ogladac bo mi sie pogorszy :ziober2:
66x
66x
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajka Twojego dziecinstwa? -Bajki do, ktorych z checia wracasz? -Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

3 razy Kaczor Donald :tak:

do dzisiaj czytuje komiksy jeśli mam tylko taką okazję ;]
bozar88
bozar88
  15 lipca 2008

ja wolałem Discovery zamiast bajek :)
wiem, że koledzy mieli manię na punkcie Dragon Balla

zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wolałem Discovery zamiast bajek :) wiem, że koledzy mieli manię na punkcie Dragon Balla

Za moich czasow w tv mialam tvp 1 tvp 2 i rtl 7 i tvn i polsat chyba zaczynalo raczkowac :lol2: O Discovery moglam pomarzyc :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Muminki.

Traumatyczna bajka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: lee to nie bede tego ogladac bo mi sie pogorszy

:crylol:
Nie ogladaj bo to naprawde mnie doprowadzalo di histerii ale nie wiedziec czemu zawsze namietnie ogladalam :lol2:
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  15 lipca 2008

-Bajka Twojego dziecinstwa? ------- Smerfy, Gumisie, pamiętam jak biegłam na dobranocki z dworu

-Bajki do, ktorych z checia wracasz? ------ stare bajki disneya - piękna i bestia, zakochany kundel

-Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?
Moje dziecko nie będzie oglądać tych strasznych bajek gdzie są same strzelanki czy jakieś dziwne wprowadzanie w świat dorosłych (przyjdzie na to czas)

- czyli Koziołek Matołek, Smerfy, Gumisie, Dinseya ;] np Kubuś puchatek czy Myszka miki itd

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008

Zuzik, pamietasz program publicystyczny "Polskie ZOO"? :w00t: dla mnie to byla bajka i siedzialam przed tv i wylam "polskie zooo, polskie zoo" :nutki: :zakochany: stare dobre czasy ah... a jeszcze byla taka bajka "zaczarowany olowek" :]

a tych Disnepowskich nie lubilam :and: o SYRENKA ARIEL :Zakochany:

Mihihih
Mihihih
  15 lipca 2008
Było wiele razy, ale na hyde.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje kultowe bajki, bez ktorych moje dziecinstwo bylo by szare, nudne, nie ciekawe. Bajki, ktore mnie ciesza, bawia do dzis. Zupelnie inne od tych dzisiejszych, zupelnie inne od tych nowoczesnych.

dokładnie.
W tamtych bajkach bałam się kilku postaci, czekałam na kolejny odcinek [jesli były kilkuodcinkowe]. A dzisiejsze bajki są strasznie przewidywalne. 'Grupka przyjaciół, jeden ma problem, wszyscy mu pomagają i kończy się dobrze.
Są ułożone w bardzo prosty sposób, aż za prosty. Nie dają dla dziecka rozbudować wyobraźni. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Bajka Twojego dziecinstwa? -Bajki do, ktorych z checia wracasz? -Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

Wszytskie PRL'owskie bajki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.