zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

Kultowe dobranocki naszego dziecinstwa.

Kochalam,uwielbialam,balam sie :)
Do dzis ogladam i wcale z tym nie czuje sie dziwnie :)

Jacek i Agatka, Zaczarowany olowek, Porwanie Baltazara Gabki, Mis Colargol, Muminki, Gumisie,Kot Filemon, Moja ukochana Pszczolka Maja, Rumcajs, Makowa Panienka, Wilk i Zajac.
I duuuzo duuuzo wiecej.
Moje kultowe bajki, bez ktorych moje dziecinstwo bylo by szare, nudne, nie ciekawe. Bajki, ktore mnie ciesza, bawia do dzis.
Zupelnie inne od tych dzisiejszych, zupelnie inne od tych nowoczesnych.

Pytanie

-Bajka Twojego dziecinstwa?
-Bajki do, ktorych z checia wracasz?
-Bajki, ktore na pewno Twoje dziecko powinno obejrzec?

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mini-mini to jeszcze, ale tak jak te moje obydwie oglaają jakieś CBBies co to po 23 teletubisie lecą albo Disney Channel jak jakiś film Disneyowski leci to jeszcze oglądam albo serial ale reszte to powtarzają ciągle.

ja na Mini Mini to Cliforda mam dość, moja siostra bardzo lubi.
na CBBies teletubisie to podstawa. :D
a na Disney'u to powtórki ciągle są.
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak doda elektroda

nie, bez przesadyzmu :P
tamten lepiej się śmieje http://www.youtube.com/watch?v=uDwLtdTeEqM&feature=related tu jest jedna a tu ten śmiech http://www.youtube.com/watch?v=tuhRhFyu-Bs&feature=related :D

Konto usunięte
Konto usunięte: albo Struś Pędziwiatr. :D

i ten Diabeł Tasmański, albo Świnka Piggy :P
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzwiek kotory wydawal z siebie doprowadzal mnie do furii. Do dzis mam jakis stan alergiczny jak slysze cos podobnego :/

on też był podejrzany. :D taki wiatr z zadka. XD
sheeppy
sheeppy
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mini-mini to jeszcze, ale tak jak te moje obydwie oglaają jakieś CBBies co to po 23 teletubisie lecą

A ja przez cały dzień jestem katowana piosenkami bebe lilly na youtube :zonk:
jak chcę siedziec przed kompem, halo dziadku musi lecieć obowiązkowo :and:
kiedyś słuchał fasolek, to nawet ładne było, a teraz tylko te dziecięce techno :/
zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mini-mini to jeszcze, ale tak jak te moje obydwie oglaają jakieś CBBies

:crylol: Kiedys ogladalam. takie stworki byly, jeden znosil do koszyczka jakies tam cuda i znosil je pojedynczo choc mial duuuza taczke, a drugi wyjmowal i ten pierwszy ciagle sie dziwil, ze mu gina te rzeczy.
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to polecam [to nie reklama ] kabaret dno - homo rodzina.

:lol: polska rzeczywistość. :D
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na Mini Mini to Cliforda mam dość, moja siostra bardzo lubi. na CBBies teletubisie to podstawa. :D a na Disney'u to powtórki ciągle są.

nie wiem, u mnie chyba nie ma mini-mini chociaż jak wyjdą do siostry a ona ma tam kablówke to oglądają to ciągle a potem laza po dou i sie dra czemu nie ma mini-mini :zonk:
teletubisie i jeszcze akis maly kucharz i duzy kucharz i taka jakby gimnastyka co ogladaja zwierzeta itp. a potem tance wymyslaja czy cos takiego.
zuziczek85
zuziczek85
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: on też był podejrzany. :D taki wiatr z zadka. XD

Ahahahaha. Moze mial problemy z trawieniem?
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i ten Diabeł Tasmański, albo Świnka Piggy :P

Świnka Piggy za bardzo lubiała się całować. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś słuchał fasolek, to nawet ładne było, a teraz tylko te dziecięce techno :/

ja słuchałam Fasolki i Smerfne Hity, no i Natalkę Kukulską. :D
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja przez cały dzień jestem katowana piosenkami bebe lilly na youtube jak chcę siedziec przed kompem, halo dziadku musi lecieć obowiązkowo kiedyś słuchał fasolek, to nawet ładne było, a teraz tylko te dziecięce techno :/

to ja już mam lepiej bo słuchają kosmokwaki :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys ogladalam. takie stworki byly, jeden znosil do koszyczka jakies tam cuda i znosil je pojedynczo choc mial duuuza taczke, a drugi wyjmowal i ten pierwszy ciagle sie dziwil, ze mu gina te rzeczy.

to chyba z takim ogrodem:woot:
albo jakiś Kot Flinka czy coś takiego.
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: teletubisie i jeszcze akis maly kucharz i duzy kucharz i taka jakby gimnastyka co ogladaja zwierzeta itp. a potem tance wymyslaja czy cos takiego.

a nie wiem nawet, unikam jak ognia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ahahahaha. Moze mial problemy z trawieniem?

a kto wie. :D
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja przez cały dzień jestem katowana piosenkami bebe lilly na youtube jak chcę siedziec przed kompem, halo dziadku musi lecieć obowiązkowo

hahahah:crylol: dobrze ze nie "bede cie bral w aucie" :crylol: bo u mnie to akurat leci 24/24 u dzieciakow na kompie :zonk:
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Świnka Piggy za bardzo lubiała się całować. :D

haha, też racja
ja mam wspaniałą bajkę alle hunde kommen in den himmel cóż jest po niemiecku ale widzialam gdzies polski odpowiednik :D
królik Bugs jest też fajny :D
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: królik Bugs jest też fajny :D

i ten łysy doktorek. :D Elmer czy jakoś tak. :D
sheeppy
sheeppy
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja słuchałam Fasolki i Smerfne Hity, no i Natalkę Kukulską. :D

ja do tego jeszcze taki włoski czy jakis chór Picollo corro del antonio, jakoś tak, mama mi kupowała kasety, nienawidziłam tego ale puszczałam czasem żeby jej przykro nie było
a synek jak był mniejszy, lubił tańczyc do fasolek a teraz tylko 'halo' woła, żebym mu halo dziadku włączyła :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja już mam lepiej bo słuchają kosmokwaki

a moja siostra feela i dodę :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.