Dragonnn
Dragonnn
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Dobry wieczór wszystkim :)

Dzisiaj będzie rozmawiać na temat Mumie buu :D ^^. Przygoda z mumia od 1999 do 2008. Przyznam ze jak na rok 1999 pierwszy film Mumie wymiatał z efektami i z historyjka. 2 film tez okazał sie ciekawy. A teraz za 2 miesiące mumia powraca z Jet Li.



Trailer: http://pl.youtube.com/watch?v=ol-U0ibnVD4

Po obejrzeniu trailer albo po przeczytaniu recenzje na temat tego nowego filmu w necie bądz gdzie na forum kinowe myslisz ze bedzie to fajny i ciekawy film??? Moj kolega przyszedl do mnie dzis i mu pokazalem trailer, po czym stwierdzil ze regiser tego filmu wklepal wszystko co sie da miedzy innymi Smok, Yeti, Mumie itp. A wy co sadzicie??? Lubicie takie przygodowe filmy????

Pozdrawiam.

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: A tak na marginesie to Jet Li zawsze ma zajebiste filmy

No wlasnie Jet tak, dlatego jestem pewien, ze mumie 3 obejrze w kinie, ale nie wiem czy to bedzie film zalezny od pierwszych czesci.

Dragonnn
Dragonnn: no jak na moja opinie to film jest dobry, zwlaszcza efekty z 1999 roku :szok2: ... fabula bardzo dobra. Humor tez w tych filmach jest takze szczerze mowiac nie nudzilem sie ogladajac te filmy

no to juz wiem co bede ogladal na weekend:)
moshic
moshic
  14 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: ogladaj harold and Kumar wczoraj to ogladalem i sie posmialem na smierc hahaha :D http://www.torrentfive.com/portadas/harold_and_kumar.jpg Polecam tez :) bardzo dobry


w tym klimacie jeszcze wszystkie czesci "Cheech and Chong" + Straz Wiejska "Super Troopers" ;]
Dragonnn
Dragonnn
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie Jet tak, dlatego jestem pewien, ze mumie 3 obejrze w kinie, ale nie wiem czy to bedzie film zalezny od pierwszych czesci.

no ja tez nie wiem :woot: zobaczymy jak wyjdzie w kinie.

Konto usunięte
Konto usunięte: w tym klimacie jeszcze wszystkie czesci "Cheech and Chong" + Straz Wiejska "Super Troopers" ;]

poszukam i poogladam :)
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  15 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: Lubicie takie przygodowe filmy????


czasami ;]

zalezy jaki mam dzień;]
pauline321
pauline321
  15 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: A wy co sadzicie??? Lubicie takie przygodowe filmy????


mma gdzies u siebie ten film ale od strsznych filmów trzymam moją biedną psychike z daleka :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.