KONEFKE
KONEFKE
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam!

Jaki jest Wasz ulubiony horror?

Mój to " Wzgórza mają oczy"

asia992
asia992
  14 lipca 2008

"sierociniec"
"wzgórza mają oczy"
"oszukac przeznaczenie 1,2,3"
"piła 1,2,3,"
"amityvill horror"
"hostel"
"dom woskowych ciał"
"egzorcyzmy emily rose"
"egzorcysta"
"the ring"

smencik
smencik
  14 lipca 2008

Duzo widzialem, ale jakos najbardziej podoba mi sie The Amityville, ale ten nowszy ;-) Jakos tak ma swoj klimat i w dodatku historia oparta na faktach, co dodaje smaku :p

Alyss
Posty: 438 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Alyss
  14 lipca 2008

klątwa 1 ,2
oszukac przeznaczenie 1,2,3
Oko
Hostel
The Ring

.

ZeusFromOlimp
ZeusFromOlimp
  14 lipca 2008

wzgórze mają oczy, klątwa, piła, droga bez powrotu, hostel

66x
66x
  14 lipca 2008

Zdecydowanie "To" stawiam na pierwszym miejscu :tak:
Później chyba "Drakulę" film, który odważyłem się obejrzeć bez skakania po kanałach dopiero kilka lat temu. I na koniec "Koszmar z Ulicy Wiązów".

Obecnie powstające horrory to gnioty :and:

teranin
teranin
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie powstające horrory to gnioty

co racja to racja...
coraz ciężej się czegokolwiek przestraszyć... bo nie robią horrorów (Klątwa nawet nie była taka zła)

teraz horrorem nazywa się film z sekcji zwłok na żywym obiekcie... typu Hostel Piła itp... one nie są straszne... co najwyżej to troszkę obrzydliwe... bo jakieś flaki lataja... no ale człowiek oglada bo nic nie ma innego

Sierociniec - taka reklama a kurcze myślałęm że po seansie pobiję reżysera za zrobienie takiej kichy

asia992
asia992: oszukac przeznaczenie 1,2,3

myślałem że mówimy o horrorach a nie filmach przygodowych ala Indiana Jones :)

potrafię się wystraszyć na filmie... ale np The Kółeczko to wystraszył mnie tylko moment pokazania twarzy (bo wyskoczyło nagle i muzyka głośniej) .... ale chyba nie o to chodzi aby wystraszyć czymś wyskakującym (i zrobieniem głośności 1000% więcej na ta chwilę) tylko o to aby budować atmosferę......

dobrym filmem tego typu jest Hiszpański "Darkness".. choć to w sumie film grozy :) niż horror...ale trzyma... i samemu się go głupio ogladało...

kiedyś jak byłem mały to bałęm się SKOWYT-u... choćteraz jak go ogladam to raczej śmiech gości na mej twarzy :)
Dragonnn
Dragonnn
  15 lipca 2008

Ja znam np Constantine. ScFi + Horror. Bo tam jest troche egzorcyzmu. Lubie tez ten film " Omen " i jeszcze 666. Z jakis pol roku temu bylem na " Plaga " i powiem ze film mi sie spodobal. Oko mi nie zrobil duze wrazenie. Natomiast uwielbiam serial Supernatural :). Mumia tez jest ok.

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  15 lipca 2008

Wzgórza mają oczy
Lęk
Ring

4n4lyz3r
4n4lyz3r
  15 lipca 2008

Evil Dead 2 "Martwe zło 2" (1987)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.