Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Są tu jacyś fani fotografii? :zakochany:

Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?
Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy?

dla bardziej 'wgryzionych' w fotografię-czy uważacie, że fotograf samouk może być równie dobry jak i amator? czy studium fotograficzne coś daje?

pozdrawiam i dziekuje :zakochany:

deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są tu jacyś fani fotografii? Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona? Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy? dla bardziej 'wgryzionych' w fotografię-czy uważacie, że fotograf samouk może być równie dobry jak i amator? czy studium fotograficzne coś daje?

jestem ^^
roznie.
zalezy.
moze.
costam daje ale mało.
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
absinthee
absinthee
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?

Raczej mysle przed zrobieniem zdjecia,staram się wyobrazić sobie efekt koncowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy?

nie mam takowego. To zalezy od pomysłu.
porrnography
porrnography
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są tu jacyś fani fotografii?

no są, np ja ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?

zależy

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy?

portrety zdecydowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: dla bardziej 'wgryzionych' w fotografię-czy uważacie, że fotograf samouk może być równie dobry jak i amator? czy studium fotograficzne coś daje?
dużo zalezy od osoby ;)
sheeppy
sheeppy
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?

przeważnie zamierzona, choćby ze względu na dobranie przysłony, czasu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy?

zdecydowanie makrofotografia

Konto usunięte
Konto usunięte: dla bardziej 'wgryzionych' w fotografię-czy uważacie, że fotograf samouk może być równie dobry jak i amator? czy studium fotograficzne coś daje?

jesli ma dobre źródła, z których czerpie wiedzę, uczy się na błędach to czemu nie?
ja polecam dobre warsztaty
moshic
moshic
  14 lipca 2008

cos tam pstrykam ... i cos tam sie od pazdziernika w tym kierunku bede edukowal sie ... [;

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i cos tam sie od pazdziernika w tym kierunku bede edukowal sie ... [;

gdzie? :ziober2:

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

moshic
moshic
  14 lipca 2008
artLiszka
artLiszka: gdzie?


WSF AFA Wro ;]
bozar88
bozar88
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?

a to różnie bywa :) generalnie to staram się wszystko zawsze dopieścić do perfekcji. takie zdjęcia publikuję w mojej 'pro' galerii. a te nieprzemyślane i robione na szybko wrzucam do galerii 'śmieciowej'.

Konto usunięte
Konto usunięte: fotograf samouk może być równie dobry jak i amator

zależy jak rozumiesz samouka - jeśli to osoba która pstryka sobie 100 zdjęć z wyciągniętej ręki i w końcu wychodzi jedno dobre, to za daleko nie zajdzie. ale jeśli kogoś ciekawi temat i zacznie zgłębiać literaturę, oraz porady profesjonalistów, to w przyszłości może stać się całkiem dobrym fotografem. jednak pewna baza teoretyczna jest tutaj niezbędna.
slawek
Posty: 1237 (po ~155 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
slawek
  14 lipca 2008

ogladajac `mistrzow` (ale w sporych ilosciach) i zaniedbujac teorie (nie dla kazdego jest porywajaca) tez mozna nie byle jakie fotki strzelac wzorujac sie na nich poczatku a potem majac odrobine wyobrazni i talentu ;) znam kilka przykladow ;)

Tacy jak my, to nawet na cmentarz nie trafią bez linka...

bozar88
bozar88
  15 lipca 2008

ale to jest plagiat :P
to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby zrobić dwa miliony trzysta tysięcy szóstą wersję zdjęcia z książką i pierścionkiem, który tworzy cień w kształcie serca :ziew:

slawek
Posty: 1237 (po ~155 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
slawek
  15 lipca 2008

smiejesz sie - a ta dwu milionowa trzysta tysięcy szósta wersja neidawno wygrala spory konkurs fotograficzny, ze sporymi nagrodami i sporym potronem ;p az sie zaplakac chcialo :D

Tacy jak my, to nawet na cmentarz nie trafią bez linka...

moshic
moshic
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jest plagiat :P to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby zrobić dwa miliony trzysta tysięcy szóstą wersję zdjęcia z książką i pierścionkiem, który tworzy cień w kształcie serca


ale przeciez nie chodzi o plagiat ... ogladajac takie zdjecia uczymy sie kadrowac + mase innych rzeczy ...
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: WSF AFA Wro ;]

to powiedz mi szczegóły co i jak bo chyba od października ale przyszłego roku będę też chciała sie edukować we Wro lub Posen jeśli nie dostanę się do Opavy :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

moshic
moshic
  15 lipca 2008

w Posen nie jest zbyt ciekawie ;] (poza ASP :ziober2:) ... a o AFA narazie slyszalem w samych superlatywach ;]

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w Posen nie jest zbyt ciekawie ;] (poza ASP ) ... a o AFA narazie slyszalem w samych superlatywach ;]

no ja właśnie słyszałam że w Posen się poprawiła jakoś nauczania jeśli chodzi o foto
ale Wro do mnie przemawia ew. Łódź ale wpierw próbuję do Opavy :mrgreen:

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.