Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

Są tu jacyś fani fotografii? :zakochany:

Robicie zdjęcia z przypadku, zaskoczenia, czy każda Wasza fotka jest dokładnie zamierzona?
Jaki jest Wasz ulubiony styl-makro, portrety czy może krajobrazy?

dla bardziej 'wgryzionych' w fotografię-czy uważacie, że fotograf samouk może być równie dobry jak i amator? czy studium fotograficzne coś daje?

pozdrawiam i dziekuje :zakochany:

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 lipca 2008
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506: portret gdzie najlepiej skierować oświetlenie . ? Na przeciw "modela" z boku .

to zależy od efektu jaki chcesz uzyskać
oświetlenie boczne nada Ci artyzmu - cienie, półtony, fakturę skóry
oświetlenie przenie dobre jest kiedy mamy ciemne i niewyraźne tło (np. w chmurzastą pogodę żeby wyciągnąć modela z ponurego tła możemy zastosować takie oświetlenie)
jeszcze mamy oświetlenie teatralne czyli z dołu dające efekt takiego "wampira" :D
no i oświetlenie kontrowe i przednio-górno-boczne itd :P

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 lipca 2008

ja zdjęcia które mnie urzekły sobie daruję bo jest ich za wiele ale mam swoich właśnie ulubionych fotografów, których cenię i mogę polecić oglądniecie ich portfolia :)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na początek coś dodam ;-)

niezłe :szok2:

pierwsze lepsze z devianta, bardzo mi sie podoba
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506
  14 lipca 2008
artLiszka
artLiszka:

u Ciebie na drugim zdjęciu zapewne zastosowane boczne . ?
efektownie
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: faaaajne
Wiem, ale to bylo kilka lat temu...Ale w sierpniu będe miała kolejną, to pokaże Ci zdjęcia, zapewne tez jakas bajkowa historia :mrgreen:
Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
artLiszka
artLiszka: to zależy od efektu jaki chcesz uzyskać oświetlenie boczne nada Ci artyzmu - cienie, półtony, fakturę skóry oświetlenie przenie dobre jest kiedy mamy ciemne i niewyraźne tło (np. w chmurzastą pogodę żeby wyciągnąć modela z ponurego tła możemy zastosować takie oświetlenie) jeszcze mamy oświetlenie teatralne czyli z dołu dające efekt takiego "wampira" :D no i oświetlenie kontrowe i przednio-górno-boczne itd :P

noo, widze że profesjonalista :mrgreen:

artLiszka
artLiszka: mam swoich właśnie ulubionych fotografów, których cenię i mogę polecić oglądniecie ich portfolia :)

tez mam takich własnie :)
Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ale to bylo kilka lat temu...Ale w sierpniu będe miała kolejną, to pokaże Ci zdjęcia, zapewne tez jakas bajkowa historia

oł, no pewnie, czekam z niecierpliwością :)
a skąd masz te sesje?

ps. podobaja Wam się zdjęcia Muszki? jak dla mnie fajne, tylko troche za duzo photoshopa..
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: muszki?

jakiej muszki ?
Rosiczka00
Rosiczka00
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. podobaja Wam się zdjęcia Muszki?

tzn, kogo ?
Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
http://muszka.deviantart.com/

młoda dziewczyna siejąca 'spustoszenie' na deviancie :) myslałam ze jest bardziej znana
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506
  14 lipca 2008

nie znam sie fachowo ale wg mnie te zdjecia maja wyraz

poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oł, no pewnie, czekam z niecierpliwością :) a skąd masz te sesje?

To jest moja była pani od plastyki. tutaj możesz zobaczyć więcej jej prac ;)
Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506: nie znam sie fachowo ale wg mnie te zdjecia maja wyraz

no ładne są, szczególnie jak na taką młoda osobę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest moja była pani od plastyki

aaa :)
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko troche za duzo photoshopa..

możesz mi wskazać gdzie np uzyła photosh
Kamaa08
Kamaa08
  14 lipca 2008
PiOtRuS2506
PiOtRuS2506: możesz mi wskazać gdzie np uzyła photosh

:szok2: w każdym zdjęciu....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.