SeboD
SeboD
  15 lipca 2018 (pierwszy post)

Rap prawdziwy rap dla ludzi ktorzy maja w sercu innych ludzi

MasterRichG777
Posty: 5 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
MasterRichG777
  22 lipca 2018

Heeee. Tutaj ?
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  22 lipca 2018

Będąc raperem szukaj chaty z parterem...

SeboD
SeboD
  23 lipca 2018

Nie no nie tutaj ,ale cos by sie znalazlo

WierzyszWTo
WierzyszWTo
  31 lipca 2018

W siatkówce wlazło w piłce plażowej genua wielu już nie widzi różnicy czas poświęcany na normalne rzeczy a ziewolił ich virtual

WierzyszWTo
WierzyszWTo
  31 lipca 2018

Okej wrócmy do Twojego pierwszego postu

WierzyszWTo
WierzyszWTo
  31 lipca 2018
SeboD
SeboD: Rap prawdziwy rap dla ludzi ktorzy maja w sercu innych ludzi


Umiesz w sobie egoizm wystudzić praktycznie do zera. Umiesz serca otwierać, znasz siłę persfazji, wiesz doskonale co znacza dogłębnie docierać. Nie sztuka w battle wbw konfrontera sponiewierać, sztuka wlać w niego esencję dobra, która on sam rozprzestrzeni dalej, czerp dobrodziejstwa życia z umiarem, poczuj wiatr który Cię wznosi bez hejtu Warszawski rap klimat kontra "kim był 20 lat temu JWP ero i kosi. Kiedyś wszyscy byliśmy młodzi, a teraz zgred a jednak rap klasyka jak tlen, godz W wzniesiony ponad wszystko herb polski i godło, co ważniejsze honor czy godność, SeboD twórz muzykę rozsądną
XxAngelWithHellXx
XxAngelWithHellXx
  5 sierpnia 2018

Zastanawiam się co Ty jeszcze robisz , prócz tego , że ciągle rozkładasz przy kolegach nogi, a z siebie robisz szma*ę do podłogi. Mało dziewczyn normalnych jest, coraz wiecej szuka sponsorow po to by wrocic z kasa do domu. zaufanie , szczerość poszło w niepamięć , teraz każdy udaje , lecz mało komu sie to dobrze udaje. Naiwne dziewuchy myślą , ze to ten a on tylko z kolegą założył się ,dziewczyna załamuje się gdy przychodzi sms " sorry skarbie, mam Cię gdzieś " . Taka " prawdziwa , szczera" miłość w tych czasach jest. Ludzie zapomnieli jaka była, jest jedyna miłość , przez szczeniackie zachowanie tracisz człowieka zaufanie, laski w klubach się puszczają zamiast poczytać książkę a przecież by się takim najbardziej to przydało. " Chciałaś zabłysnąć coś Ci nie wyszło bo zamiast i inteligencją zaswiecilas pizd*

AdamBielecki1
Posty: 11 (po ~65 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
AdamBielecki1
  9 sierpnia 2018

elo jestem Adam Bielecki 1 jak A Adam 2 jak B Bielecki 3 C jak cycki 4 D jak dupeczki :)
jestem bielecki dziewczyny sciagajcie kiecki ^^ *-,--> <3

DaveRekaw
Posty: 2 (po ~585 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DaveRekaw
  22 sierpnia 2018

Witam ciebie Adamie Bielecki, ten twój rym ciężko wchodzi mi jak język niemiecki, a kiecki, pewnie dalej są tam gdzie były, Panie uwagi nie zwróciły, raczej tylko się zezłościły, ode mnie rada, musisz być bardziej miły. By za nim latały, szalały, wszystkie piękności wariowały, temu co się marzy , niech pisze ale tak by miały uśmiech na twarzy :D odezwie się sama, pewnie się taka znajdzie, do ciebie też ziomuś, jeżeli postarasz się bardziej. ;P

XxAngelWithHellXx
XxAngelWithHellXx
  22 sierpnia 2018

Wiem, jak ciężko się pozbierać, gdy nagle nie czujesz dna, wiem jak zycie zmienne się staje , gdy nie masz już kart. Idź i walcz, powiedz sobie warto dalej trwać, wstań powiedz stop przykrością losu powiedz koniec, dosc , nawet gdy w kolejce, czekają na Twe nieszczęście , pomysl, czy się nie oplules sam , pomagając innym , za jedyne " dzięki, pa"

XxAngelWithHellXx
XxAngelWithHellXx
  22 sierpnia 2018

Pogawedzmy sobie tym razem o miłości, hmm, może jakies szczęśliwe zakończenie, By się przydało , bo więcej teraz tekstów jest , że się sercu nie udało. Może, serce po prostu spudlowalo? A może, nie byla to jedyna miłość, jedno z was sobie tylko zakpilo. Wiedzieć chcesz, co to jest,czemu myśli są ku niej , ciągle obwiniasz się, czy nie powiedziałeś nic , co by mogło na zawsze zamknąć Ci drzwi. Szukaj klucza, a z pewnością Ci się uda.

DaveRekaw
Posty: 2 (po ~585 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DaveRekaw
  23 sierpnia 2018

Dwoje ludzi się spotkało, bardzo mocno pokochało, serce nie wiem czy strzelało, prędzej podkręcało to uczucie, tą miłość, motylki są prawdziwe, tak jak życie w którym decyzje nie zawsze są właściwe, a to możliwe? że w jedności, tej całości, którą miłość stworzyła, by jedna osoba z drugiej , tak jak mówisz tylko kpiła, jeśli tak to ona, zwyczajnie wszystko zniszczyła, oby teraz w ciemnej norze zgniła, umarła w samotności, bez litości, bo nie dostała jej osoba, która przez to na pewno bardzo cierpiała, oby szybko zapomniała, jeszcze szybciej się pozbierała, dalej szczęścia szukała z tym że na miłość. . . na miłość jednak uważała.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.