szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  2 grudnia 2015 (pierwszy post)

Gdyż mam pytanie o piosenkę z tego radia: znam tylko ubogi jej tekst, ale fajny jest rytm itd. Często leciała w podkładach podczas audycji DMC w "Muzyczne Radio" z Jeleniej Góry. A tekst brzmiał mniej więcej tak: "(kobiecy głos i bit) ciahm-ach-um, cia-uhm,cia cia, cia uhm uhm uhm cia..." tak w kółko :D To bardzo wpadało mi w ucho i wprowadzało w hipnotyczny niemal stan :D Spróbuj mi pomóc. Najprędzej by wiedział chyba Maciek Wofk który prowadził te audycje, ale aż takich kontaktów to nie mam. Wiem że słuchacze się jego pytali podczas audycji co to za utwór. Jeszcze jedną puszczał często. Jakoś tekst: "great of great..." Jeszcze bym był wdzięczny za udostępnienie mi list z dawnych audycji DMC tego radia. Nawet z 2000 r. Nie wiem czy to jeszcze jest możliwe do odtworzenia :/ Wiem na pewno że niektórzy robili sobie listy piosenek które np. były puszczane na antenie... Ja to radio odbierałem aż w powiecie żarskim :O :D No i teraz przez internet można...

Smog22
Smog22
  4 grudnia 2015

Nas ne dogynat?

Psyko
Psyko
  5 grudnia 2015
d83ddc46
DALEJ TO JEST :ZONK:
szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  17 grudnia 2015

Pfff... to już prędzej napiszę do Maćka Wowka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.