viprogal
wpis jest ukryty
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
viprogal
viprogal
  24 listopada 2015

dobra, czaje :
3. Zabrania się reklamowania różnego rodzaju profili, klanów, imprez oraz innych serwisów internetowych, jak i również stacji radiowych.
Ale nie czaje jak wiec mam sie spytac o to czy ktos sie wybiera na dana impreze i jak zamiescic o niej info ( jesli nie mozna tego najprosciej zrobic poprzez wklejenie linka ) ?

Smog22
Smog22
  25 listopada 2015

Ponieważ sama moderacja fotki nie ogarnia bądź udaje debili do czego służy ten dział :)

viprogal
viprogal
  25 listopada 2015

Racja, dzieki za wsparcie. ja tam mam z kim jechac od wawy na Seana Tyasa i UCasta ( zeby nie bylo ze podaje różnego rodzaje profili, klanów, imprez oraz innych serwisów internetowych, jak i również stacji radiowych, podaje wiec nazwy artystow ), tzn jade sam ale znajomych na miejscu spotkam sie i tak :) podobnie z sylwestrem i Paulem oraz Wrockiem i Markusem Schulzem, Markiem Sherrym, Photographerem, Markiem Sixma i Bukovskim ( chociaz na oklaski po ostatniej imprezie na ktorej brali udzial zasluguja tez na brawa ontune i Alex gdzie pierwszy z nich zagral nie gorzej niz reszta Tranceowej trojki [ O`callaghan, Ottaviani i RAM ] a drugi zjawil sie w zamian za Junior Jacka, ktory sie nie pojawil na evencie … a poza tym, jest ktos chetny na wyjazd do Utrechtu ? Nie podaje imprezy ale ta miejscowosc powinna sie kojarzyc tylko z jednym :D i tam tez nie bede samemu #trancefamily jest wszedzie tam, gdzie jest i trance ! Polecam, poki co ( bo jeszcze nie ma pelnego skladu ) maja tam byc !!! : Armin van Buuren, Paul van Dyk, Gareth Emery, Cosmic Gate, M.I.K.E Push i Astrix iiiii tba ( to be to be announced tj bedzie zapowiedziania ) wiec niewiadomo kto jeszcze moze sie tam pojawic ani ile bedzie scen ( mam nadzieje ze przynajmniej 2 ). tazke jesli ktos z was jest fanem trance i jezdzi po imprezach albo nigdy nie byl a bardzo by chcial sie gdzies wybrac ( jak mi to ostanio powiedzial znajomy " najgorzej jest sie przelamac za pierwszym razem i gdzies sie wybrac, pozniej mozna jezdzic samemu na koniec swiata " ) to zapraszam na prv, z checia udziele wskazowek, spotkam sie na evencie badz opowiem o zblizajacych sie trance`owych imprezach :) Pozdrawiam - Trancemaniak

Psyko
Psyko
  25 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ktos sie wybiera na dana impreze i jak zamiescic o niej info


po prostu tak > Wybiera się może ktoś na Trance 12 grudnia do Warsaw :)
viprogal
viprogal
  29 listopada 2015

albo 19 do Bydgoszczy ? :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.