Edite
Edite
  3 listopada 2014 (pierwszy post)

Mogą was obrażać i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy

AndyLineOfficial
AndyLineOfficial
  4 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bezsensowny temat.

Edite
Edite
  7 listopada 2014

bezsensowna jest twoja egzystencja

AndyLineOfficial
AndyLineOfficial
  7 listopada 2014

No to napisz mi kogo obchodzi ten temat >.<? I co on wnosi xD?

swiru44
swiru44
  8 listopada 2014

Mnie obchodzi. Choć nie do końca zgodzę się z autorką, to wiem co miała tu do przekazania.

Ogólnie muzyka jest formą rozrywki, i można jej słuchać dla samej melodii nawet nie rozumiejąc tekstu, tym bardziej że 90% procent odbiorców i tak odbiera obraz monitora polegający na kręceniu tyłkiem. Problem realny zaczyna się dopiero przy skomplikowanym przekazie utworów , którego nie zrozumiemy bez znajomości języka. Słuchanie takich utworów nie znając języka jest rzeczywiście debilizmem.

Temat wnosi więcej niż 99%, tematów pseudo związanych z muzyką. Pora dojrzeć do odczuwania muzyki a nie ino słuchania jej.

tommy332
tommy332
  11 listopada 2014
Edite
Edite: Mogą was obrażać i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy
Dałbym sobie obciąć, że większość z tego portalu zna chociaż odrobinę angielski, a Ci którzy słuchają piosenek, bo jak zakładasz "nie znają angielskiego" to w większości dzieci 13< lat. A te ludki i inne starsze przypadki słuchają takich piosenek, bo mają fajny klimacik. Poza tym nie trzeba znać angielskiego, wystarczy strona typu tekstowo. Tyle ; p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.