Biondolomenos
Biondolomenos
  7 września 2014 (pierwszy post)

Dlaczego ludzie wstydzą się disco polo jak sluchaja ? normalna muzyka Dlaczego ludzie wysmiewają innych ludzi jak sluchają discopolo ? ;/

KrolJulian
KrolJulian
  7 września 2014

Pszczolka maja sobie lata d83ddc38

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  7 września 2014

Lubię oglądać teledyski. ;)

STOP
STOP
  7 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ludzie wstydzą się disco polo jak sluchaja ?

Ja w ogóle nie słucham.
praksyda
praksyda
  7 września 2014

Bo ten gatunek jest dla ludzi bez słuchu muzycznego, wszystko jedno jak to jest nagrane, z talentem u nich bywa róznie ale syntezatory zrobią swoje, nie chodzi tu o jakosć piosenki, tylko zeby wpadała w ucho rytmicznie przy tym podskakując, teksty o miłości najlepiej nadają się na wesela, zabawy itd... nikt sie nad tym nie zastanawia słuchając jesteś szalona.
4 akordy starczą żeby zabłysnąć i zrobić hit lata. i jedziemy- raz dwa trzy cztery, raz dwa trzy cztery i tak w koło. Tylko kto sie nad tym zastanawia nie znając nawet alfabetu muzycznego? Spójrz na tekst tej piosenki i innych podobnych, nawet 12 letnie dziecko ułoży takie słowa. Ludzie którzy zajmują się muzyką, pracują w tym wiedzą jak zrobić dobrą nutkę pod publike niewysilając się zbytnio ta muzyka ma kase nabijać a nie byc ambitna.
Miłość odchodzi, słyszę znów z Twoich ust . Zawsze prawda miała jakiś sens .
Te dni jak bajka,piękne jak tysiąc róż .
Ty się śmiałaś zawsze, no i cześć.

REF: Jesteś szalona mówię Ci
Zawsze nią byłaś.
Skończysz wreszcie śnić?
Nie jesteś aniołem, mówię Ci .
Jesteś szalona. x2

II. Na pożegnanie dajesz mi uśmiech swój .
Gdy odchodzisz wszystko burzy się .
Kochałem Cię i Twe szaleństwa,mocno tak .
Ty się śmiałaś zawsze, no i cześć .


Ja tak to widzę, opisałam to po swojemu, jak poprosisz o opinie jakiegos znawcy muzycznego, wytłumaczy Ci dokładnie dlaczego ten rodzaj muzyki to istna tandeta.

Jedni słuchają muzyki ambitnej, nie tolerują disco z Pola, inni wolą podskakiwac rytmicznie nie zastanawiają się nad sensem.
Wszystko dla ludzi, byle się sprzedało.

MBG
MBG
  7 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ludzie wstydzą się disco polo jak sluchaja ? normalna muzyka Dlaczego ludzie wysmiewają innych ludzi jak sluchają discopolo ? ;/

nie wyśmiewam ludzi którzy słuchają mimo że nie lubię tego typu nutek ............ po prostu są różne gusta jak we wszystkim
DemonJozekZpolska
DemonJozekZpolska
  7 września 2014

MBG brzmisz jak Earth. :) Praksydo przyjedziesz do Piły na półmaraton? :)

praksyda
praksyda
  7 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Praksydo przyjedziesz do Piły na półmaraton? :)

nie jestem jeszcze tak dobra na półmaraton, teraz mogę jedynie na 10km gdzieś wystartować z pewnościa ze nie bedę ostatnia a gdzies na tam w połowie, za mało trenuje żeby mieć juz tak dobrą kondycję, nie prędzej niż na wiosne planuje takie zawody.
praksyda
praksyda
  7 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

Widziałam juz ludzi na mecie z minimalnym, albo zerowym przygotowaniem nawet na odcinku 10km, ledwo doczłapali sie do mety , grupa lekarzy biegali koło nich żeby nie zemdleli, dla niektórych to jest tylko 10km, dla innych aż, nie chce wygladac tak jak oni na półmaratonie.
DemonJozekZpolska
DemonJozekZpolska
  7 września 2014

Mimo wszystko zapraszam do Pily. :)

Mvahahahha
Mvahahahha
  7 września 2014

Bo w każdym tekście jest podtekst o ruchaniu!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.