LiquidOcelot
LiquidOcelot
  15 maja 2014 (pierwszy post)

Witajcie! Jak widać jest to mój pierwszy post, miło mi, ale zostawmy tą sprawę bez zbędnych dopowiedzeń :) Tak więc co możecie powiedzieć nt. Comy? Czy lubicie ich wszystkie płyty, czy macie swoje uwagi, spostrzeżenia, jakieś ulubione piosenki? Piszcie śmiało :)
To może ja zacznę: zacząłem słuchać Comy jeszcze w czasach gimnazjum, jakoś w pierwszej klasie, z początku średnio podobał mi się ich styl grania, ale z czasem przekonałem się i tak tkwię w ich muzyce do dziś i myślę, że tak pozostanie, bo teraz mają fajny styl grania. Najbardziej uwielbiam słuchać ich " Czerwonego albumu", ale niektóre piosenki z innych płyt też są fajne. Na przykład "100 tysięcy jednakowych miast" , "Wojna" lub "Sierpień". Jednak nic nie przebije ich występu na żywo.
No, tyle z mojej strony, piszcie jak chcecie :)

TlustyKogut
TlustyKogut
  16 maja 2014

Coma je gówno. Zespół dla podludzi nieznających się na muzyce
pozdrawiam

gregorm26
gregorm26
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niektóre piosenki


Coma spadam dobry utwór
codecalm86
codecalm86
  18 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie! Jak widać jest to mój pierwszy post, miło mi, ale zostawmy tą sprawę bez zbędnych dopowiedzeń :) Tak więc co możecie powiedzieć nt. Comy? Czy lubicie ich wszystkie płyty, czy macie swoje uwagi, spostrzeżenia, jakieś ulubione piosenki? Piszcie śmiało :) To może ja zacznę: zacząłem słuchać Comy jeszcze w czasach gimnazjum, jakoś w pierwszej klasie, z początku średnio podobał mi się ich styl grania, ale z czasem przekonałem się i tak tkwię w ich muzyce do dziś i myślę, że tak pozostanie, bo teraz mają fajny styl grania. Najbardziej uwielbiam słuchać ich " Czerwonego albumu", ale niektóre piosenki z innych płyt też są fajne. Na przykład "100 tysięcy jednakowych miast" , "Wojna" lub "Sierpień". Jednak nic nie przebije ich występu na żywo. No, tyle z mojej strony, piszcie jak chcecie :)

Czyli zacząłeś słuchać bo tak robiła cała gimbaza, nie podobało ci się ale się zmuszałeś i tak zaserwowałeś sam sobie pranie "mózgu", gratuluję.
LiquidOcelot
LiquidOcelot
  18 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli zacząłeś słuchać bo tak robiła cała gimbaza, nie podobało ci się ale się zmuszałeś i tak zaserwowałeś sam sobie pranie "mózgu", gratuluję.


Hehe, ale dobre. Zaznacz mi, proszę, gdzie niby napisałem, że zacząłem ich słuchać, bo "tak robiła cała gimbaza". Nie wydaje mi się, żebyś wiedział czego wtedy słuchali ludzie z mojego gimnazjum. Poza tym nic nie napisałem o zmuszaniu siebie samego, w dodatku jakim prawem piszesz takie bzdury? Bo tak ci się wydaje? Piszesz tak, bo masz takie "widzimisię"? Nie ma mowy tu o jakimś praniu "mózgu" jak to określiłeś.
codecalm86
codecalm86
  18 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: codecalm86: Czyli zacząłeś słuchać bo tak robiła cała gimbaza, nie podobało ci się ale się zmuszałeś i tak zaserwowałeś sam sobie pranie "mózgu", gratuluję.Hehe, ale dobre. Zaznacz mi, proszę, gdzie niby napisałem, że zacząłem ich słuchać, bo "tak robiła cała gimbaza". Nie wydaje mi się, żebyś wiedział czego wtedy słuchali ludzie z mojego gimnazjum. Poza tym nic nie napisałem o zmuszaniu siebie samego, w dodatku jakim prawem piszesz takie bzdury? Bo tak ci się wydaje? Piszesz tak, bo masz takie "widzimisię"? Nie ma mowy tu o jakimś praniu "mózgu" jak to określiłeś.

To się nazywa wyciąganie wniosków... jak ty zaliczyłeś testy gimnazjalne?
LiquidOcelot
LiquidOcelot
  18 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To się nazywa wyciąganie wniosków... jak ty zaliczyłeś testy gimnazjalne?


Dobra, nie kompromituj się, bo jeszcze źle na tym wyjdziesz... Ups, chyba już jest za późno. Nawet nie próbuj odpowiadać, nie zamierzam więcej odpisywać na twoje posty, szkoda mojego czasu.
codecalm86
codecalm86
  19 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, nie kompromituj się, bo jeszcze źle na tym wyjdziesz...

W którym miejscu się skompromitowałem i dlaczego? W tym wieku już chyba najwyższa pora troszeczkę odbić się od dna dyskusji na poziomie gimbusa. Spróbuj może i tobie się uda...
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie próbuj odpowiadać, nie zamierzam więcej odpisywać na twoje posty

Zabawny jesteś, będę odpisywał dopóki będzie mnie to bawić. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda mojego czasu.

Oczywiście, lepiej wykorzystać go na słuchanie Comy.
Gn91
Gn91
  19 maja 2014

Kompletnie nie moje klimaty ale trzeba przyznać że na festach miło się przy nich browara popija.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.