RozbojnikAlibaba89
RozbojnikAlibaba89
  24 lutego 2014 (pierwszy post)

witam. mam problem z programem amplitube3. kiedy podłączę gitarę pod wejście mikrofonowe i uruchomię program nie mogę odtwarzać muzyki. Program jakby blokuje dzwięki. Da się jakoś to ominąć aby muzyka była z programu i np z odtwarzacza?

Theracords
Theracords
  24 lutego 2014

To jest podobnie jak z instalacją ASIO do FL STUDIO ;). A masz te sterwoniki Asio 4 All zainstalowane i ustawione w programie?

RozbojnikAlibaba89
RozbojnikAlibaba89
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest podobnie jak z instalacją ASIO do FL STUDIO ;). A masz te sterwoniki Asio 4 All zainstalowane i ustawione w programie?

tak mam to ustawione na asio
Theracords
Theracords
  25 lutego 2014

no to nie dziw się że dzwięku nie masz :D

Theracords
Theracords
  25 lutego 2014

jak wyłaczysz asio i dasz na swoją karte dzwiękową to wtedy dopiero będziesz słyszał dzwięk

RozbojnikAlibaba89
RozbojnikAlibaba89
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wyłaczysz asio i dasz na swoją karte dzwiękową to wtedy dopiero będziesz słyszał dzwięk


tzn będę słyszał z programu i np z odtwarzacza tak?
Theracords
Theracords
  25 lutego 2014

no ta. Bo ja mam FL Studio i mam go na asio i jak właczam player np Aimp2 badz 3 to wtedy nie działa bo jest asio właczone a jak wyłacze i właćze od nowa aimp to działa

RozbojnikAlibaba89
RozbojnikAlibaba89
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no ta. Bo ja mam FL Studio i mam go na asio i jak właczam player np Aimp2 badz 3 to wtedy nie działa bo jest asio właczone a jak wyłacze i właćze od nowa aimp to działa


ok dzięki spróbuję ;)
Theracords
Theracords
  25 lutego 2014

jakby co pisz PW

Theracords
Theracords
  25 lutego 2014

i wlep screen jak nie podziała

RozbojnikAlibaba89
RozbojnikAlibaba89
  25 lutego 2014

ok ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.