Maaleeenkaa
Maaleeenkaa
  16 lutego 2014 (pierwszy post)
Słoń jest zajebisty, prawda ? d83dde0a 2764
Maaleeenkaa
Maaleeenkaa
  9 marca 2014

Gimbazą ? Technikum i weź naprawdę skończ, bo aż szkoda czasu na czytanie Twoich prostackich wypowiedzi :)

kuba92762
kuba92762
  9 marca 2014

Bitch, please! Naprawdę moje są prostackie, w porównaniu z Twoimi, gdzie wyglądają, jakbyś ostatnią naukę z pisaniem miała w przedszkolu?

Maaleeenkaa
Maaleeenkaa
  11 marca 2014

Tak, niech Ci będzie Kubusiu, ostatnio miałam w przedszkolu :) Coś jeszcze ? :D
Hah, żałosne :) Zajmij się swoim nudnym życiem, a nie ocenianiem ludzi, których kompletnie nie znasz :*

kuba92762
kuba92762
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, niech Ci będzie Kubusiu, ostatnio miałam w przedszkolu :) Coś jeszcze ? :D Hah, żałosne :) Zajmij się swoim nudnym życiem, a nie ocenianiem ludzi, których kompletnie nie znasz :*

Nie muszę Cię znać, żeby wiedzieć, że jesteś po prostu tępa.
Rosiczka
Rosiczka
  12 marca 2014

Niektóre piosenki są spoko.

MuyBueno
MuyBueno
  15 marca 2014

Temab bieda

PieprzeeeTooox3
PieprzeeeTooox3
  16 marca 2014

Slon ! <3

Maaleeenkaa
Maaleeenkaa
  22 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie muszę Cię znać, żeby wiedzieć, że jesteś po prostu tępa.


Tak ? Mam to w czterech literkach :)
Raczej nie obchodzi mnie opinia ludzi, którzy mnie nie znają :)
OSTR
OSTR
  25 marca 2014

słonia lubię bo robi coś innego niż inni raperzy, aczkolwiek Demonologia I jest lepsza niż II, przynajmniej dla mnie. Jedynka miała jednak swój klimat ;)

Maaleeenkaa
Maaleeenkaa
  30 marca 2014
OSTR
OSTR: słonia lubię bo robi coś innego niż inni raperzy, aczkolwiek Demonologia I jest lepsza niż II, przynajmniej dla mnie. Jedynka miała jednak swój klimat ;)


Moim zdaniem I faktycznie lepsza ale II też spoko :)
MUDZyyn
MUDZyyn
  1 kwietnia 2014

fubu was zje

codecalm86
codecalm86
  12 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Maaleeenkaa: Tak, niech Ci będzie Kubusiu, ostatnio miałam w przedszkolu :) Coś jeszcze ? :D Hah, żałosne :) Zajmij się swoim nudnym życiem, a nie ocenianiem ludzi, których kompletnie nie znasz :* Nie muszę Cię znać, żeby wiedzieć, że jesteś po prostu tępa.

Propsuje ziomeczku.
slimaaq
slimaaq
  14 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Semyazza777:https://www.youtube.com/watch?v=YdLJf4r4hbAsłoń sie chowa do czechówHaha xd jak kto woli, ale Słoń jest najlepszy

najlepsza to jest zupa porowa a Słoń na tej płycie zaliczył duży REGRES moim zdaniem
lukasek01
Posty: 5 (po ~347 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
lukasek01
  15 kwietnia 2014

Dokładnie, z płyty na płytę jego teksty są coraz gorsze, zaś wybitnym technikiem to on nigdy nie był. O ile ChM było jeszcze ok (marsz robotów na propsie na wieki wieków amen) to z D2 może 2-3 kawałków da się słuchać...

codecalm86
codecalm86
  16 kwietnia 2014

A może on nie ma regresu tylko wypadł wam ch-uj z ucha lub zauważyliście, że coraz więcej osób ma bekę z poziomu Trombalskiego?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.