Paffeuu
Paffeuu
  22 stycznia 2014 (pierwszy post)

Masz swój sprzęt? Chcesz zaistnieć w sieci? Dobrze trafiłeś. To radio szuka właśnie takich ludzi! Nie czekaj dłużej, zgłoś się do nas jak najszybciej!

Radio eSMusic poszukuje młodych, ambitnych osób, które ukończyły 17 rok życia, mają już za sobą mutację głosu oraz mają dość sporo wolnego czasu, który mogą poświęcić radiu.Znasz się na podkręcaniu muzycznych wrażeń i potrafisz dobrze rozkręcić zabawę? Nie czekaj! Zgłoś się.

Do radia przyjmujemy zarówno dziewczyny jak i facetów - nie dyskryminujemy nikogo. Jedyny wymóg który musi zostać spełniony, to dobra dykcja i wysoka kultura osobista.

Wniosek powinien zawierać: imię, ksywkę, wiek, numer gg (lub adres email), link do próbki (najlepiej po prostu nagrana audycja), coś o sobie.adres email:

glowny@esmusic.pl

Więcej informacji znajdziesz na: www.eSMusic.pl/praca, albo w grupie http://www.fotka.pl/grupa/878748/Radio_eSMusic/

Nasze radio w tej chwili znajdziesz na czacie fotka.pl


Pozdrawiam i zapraszam serdecznie!
Theracords
Theracords
  22 stycznia 2014

Ja jestem ambitny. Robię great sety a w dodatku wydaje utwory. Lecz net słaby i wszystko pierniczy ;/. Bo bym Hardstyle zagral XD

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem ambitny. Robię great sety a w dodatku wydaje utwory. Lecz net słaby i wszystko pierniczy ;/. Bo bym Hardstyle zagral XD


Przydałoby się troszkę hardstylu na antenie :>
Jak ogarniesz sobie łącze, to zapraszamy :ziober2:
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  23 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: które ukończyły 17 rok życia, mają już za sobą mutację głosu

Padłam, nie wstaję :rotfl:
Nie nadajesz się Paweł :ziober2:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2014
Sandra
Sandra: Padłam, nie wstaję Nie nadajesz się Paweł


Nie nabijaj postów, pisz tylko i wyłącznie na temat. To nie jest wątek z " hydeparku " Ogarnij się.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  23 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nabijaj postów, pisz tylko i wyłącznie na temat. To nie jest wątek z " hydeparku " Ogarnij się.

Napisałam apropo postu. Że się nie nadajesz do tego. Po za tym słuchałam tego pierwsze kilka dni, ale strasznie się zacinało. Nie wiem czy to wina serwera, czy internetu dj'a. Ps. Nabiłeś post Ty w tym momencie :ziober2:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2014
Sandra
Sandra: Napisałam apropo postu. Że się nie nadajesz do tego. Po za tym słuchałam tego pierwsze kilka dni, ale strasznie się zacinało. Nie wiem czy to wina serwera, czy internetu dj'a. Ps. Nabiłeś post Ty w tym momencie


- nabijanie postów, które nie wnoszą nic do tematu.

Nie wniosłaś tym postem niczego do tematu... Poprzednim tak samo. Polecam poćwiczyć trudną sztukę " czytania ze zrozumieniem "

Jeśli chodzi o " problemy techniczne " wszystkie skargi, pomysły, uwagi proszę zgłaszać na forum grupy:http://www.fotka.pl/grupa/878748/Radio_eSMusic/ ;>
Po więcej odpowiedzi zapraszam na Pw.
Theracords
Theracords
  23 stycznia 2014

Paffeu jeśli masz czas przesiedzieć 1h to mogę Ci seta nagrać ;). Bo neta to mam ujowego a szybko go nie ogarne niestety ;)

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Paffeu jeśli masz czas przesiedzieć 1h to mogę Ci seta nagrać ;). Bo neta to mam ujowego a szybko go nie ogarne niestety ;)


Nagrywaj śmiało ;>
Wrzucimy to na maszynę " tylko wmontuj tam jakiś tekst z pozdrowieniami na początku " Pisz na PW :jezyk2: na bank się dogadamy : D
Paffeuu
Paffeuu
  5 lutego 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Poszukujemy obecnie 3-4 DJ/ Prezenterów na kanał FM z muzyką ALTERNATYWNĄ.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przesyłania aplikacji d83dde09

Rox
Rox
  9 lutego 2014

upadło !

Paffeuu
Paffeuu
  9 lutego 2014
Rox
Rox: upadło !


Nic nie upadło ^^ tylko pasożytnicza "współpraca" została zakończona ^^ Rekrutacja jest nadal otwarta 263a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.