toja6
toja6
  18 stycznia 2014 (pierwszy post)

Hejka :D Chce rozpocząć swoją kariere z konsolą . Jaką polecalibyście tak do 1500 zł ? Oglądałem Pioneer DDJ-SB no ale nie wiem ... doradźcie cos :D

Theracords
Theracords
  18 stycznia 2014

na allegro uzywany sprzet dobry kupisz. Lecz osobno cd-playery i mikser

DJLABADZ
DJLABADZ
  21 stycznia 2014

Na początek nie polecam takiego zestawu
Może na początek Control Air ? Nie jest drogie, a na początek starczy.

A pozatym dobry kontroler, zagwarantuje więcej niż marny zestaw ( np Ndx200 i M101 )

Theracords
Theracords
  21 stycznia 2014

Labadz lepiej od razu na słuch się uczyć a nie lecieć na kontrolery ;).

DJLABADZ
DJLABADZ
  21 stycznia 2014

A kto powiedział że na kontrolerze, nie można na słuch ? Osobiście używam kontrolera i nigdy nie użyłem "sync" . Dlaczego kontroler ? Odpowiedź jest prosta:
- Jest poręczny, nie ma problemu z pakowaniem, na imprezy jak znalazł.
- Odpada problem nagrywania płyt- co też jest uciążliwe, szczególnie gdy ktoś ma jakieś specjalne życzenia
- Lepszy komfort obsługi (wyszukiwanie muzyki)

I nie ukrywam, że na CD-kach lepiej mi się gra, ale tyko w domu.

PD66
PD66
  22 stycznia 2014

same gwiazdy piszą xD

Theracords
Theracords
  22 stycznia 2014

Labadz no można ale zazwyczaj poczatkującego kusi zawsze soft :). Bo trza kontroler podpiac pod pc badz lapka ;). I skonfigurować poprzez trakor,vdj itd. A wiadomo jak to w softach jest tzn ścieżka ;). A na zwykłych cdkach masz tylko czas ;). Jak komu wygodnie ja preferuje starą metode ;).

PD66
Nie trzeba być gwiazdą ;). Jak się siedzi długo w tych sprawach to wiesz ;).

PD66
Mamooor
Posty: 2 (po ~213 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Mamooor
  28 stycznia 2014

ja osobiście zaczynałem na Numarku MixTrack PRO i jestem zadowolony z niego, grałem na nim rok i potem bez problemu przesiadłem się na decki ;) więc moim zdaniem jak to ma być pierwszy sprzęt to lepiej jakiś kontroler

♪ ♫ ♪ MAMOR ♪ ♫ ♪nnnhttp://www.facebook.com/DJMamorOfficial

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.