JinpachiFutushimo
JinpachiFutushimo
  13 stycznia 2014 (pierwszy post)

Dostałem właśnie bana,za 'reklamowanie stron bla bla bla' :/ Od kiedy strona SOUNDCLOUD jest na tym zapiziałym czatcie zakazana? Przecież to jest to samo co YOUTUBE i już kilka razy wrzucałem ten link na czatcie do mojego konta. Strona tak samo światowa,jak właśnie YT,gdzie można się podzielić swoimi osiagnięciami,muzyką. Czekam na odpowiedź jakąś konkretną,bo zaczyna robić się tutaj dżungla,coraz gorsza :/ Dla pokazania MODOM i innym ludziom,którzy nie tylko mnie banują,za coś takiego,pod spodem znajduje się link BEZPOŚREDNIO DO MOJEGO KONTA,kliknij i zobacz,że to jest to samo co YT,a później mnie banuj :

https://soundcloud.com/futushimo

Theracords
Theracords
  14 stycznia 2014

Bo niby promujesz strone internetową ;). Też tak miałem jak ty teraz ;). Jest wkurzające to ale napisz to do kogoś kto układał ten głupi regulamin ;). Zippyshare tez nie mozna. Tylko yt i fb. Porazka.

Theracords
Theracords
  14 stycznia 2014

co do trackow to fajnie graja :P. Technicznie jest ok. HU nie lubie zbytnio ale jest ok. :)
Dobra ja to spitalam bo mam współprace z Takuma Iwakawa a tylko w nocy z nim moge pisać. Strefa czasowa ;). Poland-Japan xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.