TheLicho18
TheLicho18
  24 grudnia 2013 (pierwszy post)

Siemanko, razem z ziomkami wychodzimy po paru latach z podziemia. Muzyka którą tworzymy jest w stylu westside, na mocnych niggasowych bitach! Kto lubi rap ala gansta style zapraszam do stestowania:
http://www.youtube.com/watch?v=NPAIj58Lp2o

demolka997dzwon
demolka997dzwon
  24 grudnia 2013

Przez takich idiotów jak wy kaleczycie Rap przekleństwami i.t.p . I od kiedy muzykę się testuje .

TheLicho18
TheLicho18
  26 grudnia 2013

Zacznijmy od tego, że to jest brudny rap, ala west coast - o ile Ci coś to mówi panie mądry. Jak nie to najpierw odrób lekcje, popatrz na czym czarnuchy się opierają, przetłumacz teksty później szczekaj hejterze.
No tak, pewnie kolejny fan mezia czy libera.
Jeżeli nie rozumiesz pojęcia "stestuj" to naprawdę mi Cię szkoda. Serio, to mam w dupie Twoje zdanie, po prostu wkur*** mnie Twoja gadka o tym, o czym wcale nie masz pojęcia.
Po trzecie to pasują tutaj przepiękne i mądre słowa "kozak w necie, piz*a w świecie". Jeżeli nie umiesz normalnie rozmawiać z ludźmi, tylko od razu wyzywasz to wróżę Ci marną przyszłość. :)

Theracords
Theracords
  26 grudnia 2013

Słaba produkcja :(
Nawet słychać podobny preset "Init" xD
Technicznie marnie a muzycznie ujdzie

TheLicho18
TheLicho18
  26 grudnia 2013

Daj nam normalnego majka to zobaczysz moc :)
Żebyś Ty zobaczył tego "no name" na którym nagrywamy to byś się tam ze śmiechu przewalał ;d

Theracords
Theracords
  26 grudnia 2013

heh.

Na moim miejscu ten taki pierdzacy bass nie pasuje w ogole. Więcej głebi w niego xd.
Sub bass by pasował idealnie. I ten kick daj na eq :P. I będzie już troszku lepeij

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  28 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Muzyka którą tworzymy jest w stylu westside

Szczerze Ci powiem (jako że siedzę w tym z 10 lat), westcoastowy gangsta rap w polskim wykonaniu to rzadkie zjawisko...jak dla mnie czarnuchy mają to w sobie i żaden białas "nie potrafi" tego podrobić. Co do samego kawałka...mega średni, jesli nie macie sprzetu to warto poczekać i kupić, szkoda teraz kaleczyć you know ;P Mimo wszystko róbcie to co kochacie tylko róbcie to dobrze ;) Pozdro! Myśle jeszcze że stylówka mogła by być bardziej orginalna ;>
TheLicho18
TheLicho18
  28 grudnia 2013

Na porządny sprzęt trzeba uzbierać porządne pieniądze, a w tych czasach wiesz jak jest z hajsem ;)
Byłoby fajnie jakbyś konkretniej powiedział, co masz na myśli, dzieki ;)

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  28 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na porządny sprzęt trzeba uzbierać porządne pieniądze, a w tych czasach wiesz jak jest z hajsem ;)
Szczerze...miałem historie ze 7 lat temu nagrywalem na majku za 15 zl z media markt, pol dnia masteringu na cool edicie ale nigdy nie uzyskasz optymalnej jakosci a w dzisiejszych czasach nikt Cie nie bedzie słuchał. Mamy ere że każdy może isc do studia i nagrać swoją plytę. Ceny sa w zasięgu, jeśli bedziesz chcial to prędzej czy później nazbierasz. Jesli nie studio polecam shure pg58 (koszt w granicach 200-300 zł) plus dobry mastering ;> Tyle ze strony technicznej ;))
Theracords
Theracords
  28 grudnia 2013

ale i tak jak pan TheLocho18 sie przyznał że cały kawałek oprócz wokalu ukradł ;)

TheLicho18
TheLicho18
  28 grudnia 2013

Chyba raczej wszystko jest moje prócz bitu :)

TaaDziio
TaaDziio
  2 stycznia 2014
!! Dj Tadi - Music Non Stop vol.1 ''Hits 2013'' ! ! www.facebook.com/DjTadi ! UWAGA !Jeżeli chcesz żeby w kolejnymsecie znalazły sie twoje pozdrowienia wyślij mi je na fanpage lub na poczte Tadi_95@wp.pl Link Do Pobrania :http://klubowamuza.net/sety/sety-2014/70790-dj-tadi-music-non-stop-vol1-hits-2013.html
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.