thorndal
thorndal
  17 grudnia 2013 (pierwszy post)

Da się lubić oba gatunki jednocześnie? Jak myślicie? Jakiej muzyki (zespołów) najczęściej słuchacie?

radiometal.com vs. di.fm

TantraHeart
Posty: 52 (po ~160 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
TantraHeart
  18 grudnia 2013

Digitally Imported d83ddc4d

JestemSlodkiiiii
JestemSlodkiiiii
  18 grudnia 2013

pytanie w ogóle bez podstaw. co ma wspólnego techno z metalem? na dobrą sprawę techno to pojęcie strasznie ogólnikowo nic nie wnosi, mysle ze warto zajrzeć nawet na wikipedie po wiecej informacji na ten temat.

MuyBueno
MuyBueno
  19 grudnia 2013

Da się lubić wszystkie gatunki ...

MarcinKapinski
MarcinKapinski
  19 grudnia 2013

Techno jest podgatunkiem muzyki elektronicznej a Metal jest podgatunkiem muzyki rockowej. Nie mają ze sobą prawie nic wspólnego.
Można lubić i techno i metal. Porównywać się raczej nie da. Inne instrumentarium, inna konstrukcja utworów, inne brzmienie .
Ja nie mam nic przeciwko techno. Po prostu to nie jest muzyka dla mnie. Szybko mi się nudzi.

Adriano6654
Posty: 1 (po ~13 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Adriano6654
  22 grudnia 2013

Babcia techno

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  25 grudnia 2013

slucham metalu, jazzu, trance, rapu..

kretynskie pytanie czy da sie lubić...

to jakbyś zapytal czy da sie lubic jednoczenie banany i pomarancze z tej razji ze oba maja inne kolory oraz kształty..

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Martyna8461
Martyna8461
  4 stycznia 2014

Metalica xDd83cdfb8

mrowa285
mrowa285
  7 stycznia 2014

Da sie lubic choc ja np nie przepadam za MEtalem i Rockiem .
Najczęściej slucham Trance , HAuse ;)

paulus333
Posty: 10 (po ~580 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
paulus333
  13 stycznia 2014

Panowie i panie - da się jednocześnie trawić to i to:P To pytanie jest całkiem sensowne. Myślę, że to bardziej chodzi o dynamikę. Bo wiadomo, że w umcyk-pumcyk praktyczny brak wokalu, którego jest pod dostatkiem w metalu;) Przykład to dla mnie mój dobry znajomy z klasy w liceum (miłośnik techniawy). Jak na wycieczce zapodałem mu CD-ka ze składanką Hammerfall-a i Iron Maiden, to bardzo przypadły mu do gustu basy:P Mówił, że "na prawdę mają powera", było widać, że czuł te rytmy i tym zyskał "dużego respecta" w naszej metalowej paczce:) Powermetal jest w pewnym sensie bliski techniawie. Pewnie ktoś się zaraz obrazi no ale... Nie ujmując klasykom, a zwłaszcza Iron-om, do których mam duży sentyment - są cechy wspólne. Dla mnie zbliżone jest tło. Nie przez przypadek wiele osób zaczyna zabawę z metalem od Iron-ów. Sam akurat zaczynałem bardziej od Black Sabbath i Metallici;) Wolę gotyk ale z mniejsza ilością elektroniki. I tak "wszystkie drogi prowadzą do metalu":P Tak, jak w tym coverze "Highway to Hell" AC/DC;) http://www.youtube.com/watch?v=Lp9owjUhkso Wystarczy obejrzeć, kto śpiewał na scenie i wokół (łącznie ze mną). I tak techniawa jest już lepsza od rapu i disco polo:P Dla mnie musi być równowaga między perkusją, a wokalem, czy też lekka przewaga instrumentów.

XolaczekX3
XolaczekX3
  15 stycznia 2014

Metallica ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.