ZzzJeMmmCiE
Posty: 9 (po ~90 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
ZzzJeMmmCiE
  4 listopada 2013 (pierwszy post)

Jak Wam się podoba nowa płyta Słonia ?? i jego tracki :)
Oceńcie to skali od 0 - 10 A najlepsze tracki wymieniać !!!! bujaaaa

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  4 listopada 2013

OCEENIAM naa

DjMariooo
DjMariooo
  4 listopada 2013

Słoń to satanista. Płyta jest czymś w rodzaju jednego z wielu cegieł, z których ma powstać tzw New Age Order - czyli nowy porządek świata. Antychryst i te sprawy. Wiem jak to brzmi, ale niestety to realne zagrożenie. Tak samo zespół ENEJ to też sataniści, których nazwa pochodzi od starożytnego Eneusza. Radzę uważać z słuchaniem takich płyt, bo może to się skończyć opętaniem diabelskim, a później jest płacz i strach o własne życie. Ludzie to traktują jak zabawę, a wtajemniczeni artyści jako religię - swój rytuał na cześć diabła. Nie ważne, czy Ty wierzysz w Boga. Ważne, że oni wierzą i są mu wrodzy. Działając dla szatana (nawet jeśli Ty w niego nie wierzysz) nie mogą oni być dobrzy dla ludzi, bo szatan to zło. Planują więc stworzenie "epoki", w której zwykły człowiek stanie się ścierwem, a satanistyczna elita zacznie tego człowieka wykorzystywać do własnych celów, bawiąc się jego kosztem. Kupując taką płytę wydajesz kasę na niszczenie ludzkości. Taka jest smutna prawda.

LaLaNaBlaNaLaLa
LaLaNaBlaNaLaLa
  4 listopada 2013

hmmm ciężko zrozumieć tego Słonia nawet po 10 odsłuchu także przesłucham jeszcze z 30 razy i coś powiem

SilenceLounge
SilenceLounge
  5 listopada 2013

a ja sie pytam bo kiego uja kolejny temat z tym albumem -.-? Jest na dole już poruszony temat -.-

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  6 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Słoń to satanista. Płyta jest czymś w rodzaju jednego z wielu cegieł, z których ma powstać tzw New Age Order - czyli nowy porządek świata. Antychryst i te sprawy. Wiem jak to brzmi, ale niestety to realne zagrożenie. Tak samo zespół ENEJ to też sataniści, których nazwa pochodzi od starożytnego Eneusza. Radzę uważać z słuchaniem takich płyt, bo może to się skończyć opętaniem diabelskim, a później jest płacz i strach o własne życie. Ludzie to traktują jak zabawę, a wtajemniczeni artyści jako religię - swój rytuał na cześć diabła. Nie ważne, czy Ty wierzysz w Boga. Ważne, że oni wierzą i są mu wrodzy. Działając dla szatana (nawet jeśli Ty w niego nie wierzysz) nie mogą oni być dobrzy dla ludzi, bo szatan to zło. Planują więc stworzenie "epoki", w której zwykły człowiek stanie się ścierwem, a satanistyczna elita zacznie tego człowieka wykorzystywać do własnych celów, bawiąc się jego kosztem. Kupując taką płytę wydajesz kasę na niszczenie ludzkości. Taka jest smutna prawda.

hahahah to prowo czy Ty na poważnie? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sie pytam bo kiego uja kolejny temat z tym albumem -.-? Jest na dole już poruszony temat -.-

i nawet ja zakładałem xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.