DuchPastwisk
DuchPastwisk
  3 października 2013 (pierwszy post)

Ktoś już słuchał, zamawiał preorder? Jakieś faworyty z płyty? I co sądzicie i filmie dokumentalnym na 3 płycie? Ja kiedyś nie przepadałem za Słoniem ale od jakiegoś czasu się jaram. Nigdy nie myślałem, że aż tak bardzo pochłoną mnie rzeczy które robi ten koleżka! :)

TrollZredTube
TrollZredTube
  16 października 2013
TakiSobieKamil
TakiSobieKamil: lepiej słuchać rudego cwela takiego jak Ty ..

podbijam, walić cweli i lamusów.
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  16 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jest waszym zdaniem dobry

jego muzyka ma służyć rozrywce, a jak dobrze wiesz, to spora ilość osób dobrze się przy tym bawi :)
codecalm86
codecalm86
  17 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie napinaj się tak hejcie, nie musisz słuchać jak Ci nie pasi. Słuchaj Ona tańczy dla mnie albo coś z łan erekszyn..

Marne prowo.
DuchPastwisk
DuchPastwisk: jego muzyka ma służyć rozrywce, a jak dobrze wiesz, to spora ilość osób dobrze się przy tym bawi :)

Wow to zupełnie jak z wyżej wspominanymi wykonawcami. :D
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  17 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: hejcie


przyganiał kocioł garnkowi :)
CzoTyTaki
CzoTyTaki
  19 października 2013

Dobry album ale nie jara mnie, wolę coś bardziej stonowanego, intelektualnego, aniżeli rapowa psychodela.

pioca
pioca
  19 października 2013

słabe...

ILoveSpeedway
ILoveSpeedway
  20 października 2013

'szczerze'

SilenceLounge
SilenceLounge
  20 października 2013

Czytając tak te 3 strony tego tematu stwierdzam iż nwm po co autor go zakładał bo ciągle kłótnie ;/. Co do albumu. Rap upadł już dawno ale i tak ten album jest bardzo słaby i choć wiem że jakkby się postarali to by wyszło na moje ucho ok.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  20 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: po co autor go zakładał bo ciągle kłótnie

masz racje, moglem przewidziec klotnie, bo czego sie spodziewac po osobnikach przebywajacych na tym portalu...
codecalm86
codecalm86
  21 października 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk: masz racje, moglem przewidziec klotnie, bo czego sie spodziewac po osobnikach przebywajacych na tym portalu...

Sugerujesz że reprezentujesz sobą wyższy poziom niż reszta, uśmiałem się. :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  21 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sugerujesz że reprezentujesz sobą wyższy poziom niż reszta

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha kto tu się napina, mnie to bawi

Konto usunięte
Konto usunięte: Prostackie teksty i rymy, dla kogoś kto już trochę przesłuchał i nie odczuwa potrzeby bycia fajnym w oczach rówieśników jest to zwyczajnie marne. Wiek publiki na koncertach tego "wybitnego" wykonawcy potwierdza moją teorię.Ciekawe czy słoń faktycznie się wczuwa się w te swoje rapy i jara się nimi, co oznaczałoby że zatrzymał się w rozwoju umysłowym w wieku ok 16 lat. Czy też jara się tym jaki hajs robi na durnych gimbusach, co jest normalnym odruchem, bo kto by się nie jarał sprzedając koszulki z prawie x10 przebitką.

Oczywiście - "mistrz dyskusji" się odezwał.

_______________
Co do albumu i wykonawcy:
DuchPastwisk
DuchPastwisk:

Skoro preferujesz taki styl muzyki, to ok - nic mi do tego, osobiście nie przypadł mi do gustu, ale..."nie moja piaskownica, nie moje zabawki".

Dla każdego coś innego jest okej.
Miarą jest gust własny, a opinie jedynie doświadczeniem. Rodzaj ich już zależny jest już dystansu rozmówców. ;-)
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  24 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sugerujesz że reprezentujesz sobą wyższy poziom niż reszta, uśmiałem się. :D

Ty jesteś typowym hejterem, więc wystarczy dodać pustego posta, żeby pokazać wyższy poziom niż twój... ale tak, w necie to wszyscy kozaki :)
LaLaNaBlaNaLaLa
LaLaNaBlaNaLaLa
  27 października 2013

Przykład Rap

dla dzieci: SŁOŃ/MIKSER - KRÓL SZCZURÓWR - http://www.youtube.com/watch?v=sNMzNNKTmyQ

dla starszych: https://www.youtube.com/watch?v=f6-qIzU4wvU

Pozdrawiam słuchaczy rapu szukających wykonawców w piaskownicy - glamrap, popkiller itd.

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  28 października 2013

Ja nie sucham,bo jusz nie hodze do gimnazjum .... teraz interesuje mnie tylko bardziej ambitny Rap np.NPWM

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

BraZZersRucha
BraZZersRucha
  29 października 2013

Każdy niech słucha tego co lubi, a hejty były są i będą je***ć ich

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.