DuchPastwisk
DuchPastwisk
  3 października 2013 (pierwszy post)

Ktoś już słuchał, zamawiał preorder? Jakieś faworyty z płyty? I co sądzicie i filmie dokumentalnym na 3 płycie? Ja kiedyś nie przepadałem za Słoniem ale od jakiegoś czasu się jaram. Nigdy nie myślałem, że aż tak bardzo pochłoną mnie rzeczy które robi ten koleżka! :)

codecalm86
codecalm86
  13 października 2013

Prostackie teksty i rymy, dla kogoś kto już trochę przesłuchał i nie odczuwa potrzeby bycia fajnym w oczach rówieśników jest to zwyczajnie marne. Wiek publiki na koncertach tego "wybitnego" wykonawcy potwierdza moją teorię.

Ciekawe czy słoń faktycznie się wczuwa się w te swoje rapy i jara się nimi, co oznaczałoby że zatrzymał się w rozwoju umysłowym w wieku ok 16 lat. Czy też jara się tym jaki hajs robi na durnych gimbusach, co jest normalnym odruchem, bo kto by się nie jarał sprzedając koszulki z prawie x10 przebitką.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  13 października 2013

logiczne jest to, że każdy raper robi ciuchy dla pieniędzy i 99 % przyzna to. I poza tym co odzież ma do muzyki? Koszulek się nie słucha... publika, wymień mi 5 innych raperów na których publika czymś się różni... pooglądaj trochę wywiadów z nim, to dowiesz się czemu mają służyć te

Konto usunięte
Konto usunięte: Prostackie teksty i rymy
;)
MuyBueno
MuyBueno
  13 października 2013

Tak czy siak płyta kierowana do tzw. marginesu społecznego po najmniejszej lini oporu.
Teksty słabe,płyta słaba,bitu słabe.
Płytą mogą się jarać jedynie 14 sto- latki ....

Wstyd to puszczać .... Joł !.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  13 października 2013

ludzie dawajcie jakieś argumenty, proszę! :)

codecalm86
codecalm86
  13 października 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk: ludzie dawajcie jakieś argumenty, proszę! :)


Mamy ci te grafomańskie tekst wklejać jako argument?
Leonnie
Leonnie
  14 października 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk:
usunąłbyś mnie (Stoya) z czarnej listy, bo nawet wątku nie mogę skomentować. :szok:

Co do samej Demonologii, spodziewałam się większego szału, kawałki dupy nie urywają. Jedyne, czego według mnie da się słuchać z tej płyty to refren z zapowiedzi i "Ania".
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  14 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: usunąłbyś mnie (Stoya) z czarnej listy

za co Cię tam mam? :D
Kamileek94
Posty: 14 (po ~108 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
Kamileek94
  14 października 2013

Dla mnie cała płytka jest bardzo dobra. Nawet zawacham się stwierdzić , że jest to najlepsza płyta słonia.
Chociaż D1 też była dobra. :)

mnie najbardziej do gustu przypadł "slasher" , "Ania" , "baran" i "stylowo" .

codecalm86
codecalm86
  15 października 2013

To teraz żarcik na poziomie takim żeby fani trombalskiego załapali:

Vvveronica
Vvveronica
  15 października 2013

No też chętnie posłucham tych argumentów :)

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  15 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No też chętnie posłucham tych argumentów :)

to jest jednak złe miejsce do takich ''dyskusji'' :( nie wiem na co ja liczyłem zakładałem ten temat tutaj :D
codecalm86
codecalm86
  15 października 2013

Racja było pisać na jakimś fan pageu żebyście mogli sobie lizać dupy nawzajem.

Kamileek94
Posty: 14 (po ~108 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
Kamileek94
  15 października 2013

lepiej słuchać rudego cwela takiego jak Ty ..
ponapinaj się jeszcze troszkę .

codecalm86
codecalm86
  16 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Hahaha kto tu się napina, mnie to bawi. :D

Może zmieńmy tor dyskusji i powiedzcie dlaczego trombalski jest waszym zdaniem dobry, to może być zabawne. :D

TrollZredTube
TrollZredTube
  16 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Prostackie teksty i rymy, dla kogoś kto już trochę przesłuchał i nie odczuwa potrzeby bycia fajnym w oczach rówieśników jest to zwyczajnie marne. Wiek publiki na koncertach tego "wybitnego" wykonawcy potwierdza moją teorię. Ciekawe czy słoń faktycznie się wczuwa się w te swoje rapy i jara się nimi, co oznaczałoby że zatrzymał się w rozwoju umysłowym w wieku ok 16 lat. Czy też jara się tym jaki hajs robi na durnych gimbusach, co jest normalnym odruchem, bo kto by się nie jarał sprzedając koszulki z prawie x10 przebitką.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha kto tu się napina, mnie to bawi. :D Może zmieńmy tor dyskusji i powiedzcie dlaczego trombalski jest waszym zdaniem dobry, to może być zabawne. :D

Nie napinaj się tak hejcie, nie musisz słuchać jak Ci nie pasi. Słuchaj Ona tańczy dla mnie albo coś z łan erekszyn..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.