whatsyournameeee
whatsyournameeee
  20 września 2013 (pierwszy post)

Witam ! Sprawa ma się następująco... Otóż jestem szczęśliwym posiadaczem 2-óch biletów (pod samą scenę) na koncert zespołów Nickelback/Skillet w Warszawie (Torwar), który odbędzie się 2 listopada tegoż roku. Rzeczą naturalną wydaje się, że na tak ciekawe widowisko wypadałoby zabrać równie ciekawą Osobę... ;pp
Więc jeśli:
1. Jesteś płci pięknej.

2. Masz co najmniej 18 lat (choć nie ukrywam, że najlepiej gdyby to było coś bardziej około lat 20).
3. Jesteś wolna (ten warunek jest w trosce o Twoje zdrowie i moje spokojne sumienie).
4. Nie masz aktualnie planów na ww. termin i chciałabyś posłuchać dobrej rockowej muzyki zza Oceanu.
5. Mieszkasz w Warszawie, okolicach lub możesz i nie boisz się udać do stolicy naszego pięknego kraju.

...to świetnie się składa, bo ta wiadomość jest właśnie skierowana do Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana, to zostaw wiadomość tu lub najlepiej na mail'u: whatsyournameeee@gmail.com. Możesz mi napisać, o swoich motywacjach, możesz dołączyć swoje zdjęcie (jeśli masz na tyle odwagi). Ja jestem otwarty. :) Na każdą odpowiedź odpowiem, bo też rozmawiając będzie łatwiej mi podjąć decyzję. Do koncertu pozostało jeszcze trochę czasu (ponad 40 dni), ale im wcześniej się nam uda poznać, tym lepiej ! :)
ps. Uwaga ! To poważna propozycja. Panom dziękuję serdecznie. :] To nie jest konkurs piękności ! Pisz, o ile masz szczere chęci i odrobinę odwagę. To nie jest propozycja randki ! Choć, jak w życiu nigdy nie można wykluczyć, jaka aura się między dwojgiem ludzi wytworzy. ^^ Na sam koncert miałbym z kim iść, ale nie będę ukrywał, że kręci mnie taki spontaniczny pomysł... ! Nigdy wcześniej tego nie robiłem i chyba stąd taka forma rozrywki/propozycji z mojej strony... ;)) pozdrawiam i czekam na wiadomości

x69myszka69x
x69myszka69x
  20 września 2013

jestem hentna

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.