Amfetaminewriter
Amfetaminewriter
  17 września 2013 (pierwszy post)

Czy horror core w polsce ma szanse stać się czymś innym niż dodatkiem do grozy i horrorów typowego fana strachu ?
Czy w dobie gdzie króluje pandemonium a ludzie często chowają się za grozą i creepy pastami ten styl muzyki może stać się kultem?
Sama lubuję w demonicznych i paranoidalnych tekstach słonia , zasłuchuję się także biorącymi grozę na wesoło Krwawych drwali :D

http://www.youtube.com/watch?v=hDrWbz1Id3s

tibauld
tibauld
  17 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy horror core w polsce ma szanse stać się czymś innym niż dodatkiem do grozy i horrorów typowego fana strachu ?

Nie ma szans.
Remu94
Remu94
  19 września 2013

Jeśli chodzi o mnie, to horrocore nie wywołuje we mnie w ogóle żadnych emocji, ani nie straszy, ani nie śmieszy, w dodatku źle mi się tego słucha.
Co masz na myśli pod pojęciem "stać się czymś innym"? Taki typ muzyki to zawsze będzie nisza.

Sztajmex
Sztajmex
  19 września 2013

Co do Drwali, Odyna lubię, choć wolałem jego udział w A.J.K.S. niż w Drwalach. Co do horrorcore - on nie przebił się nigdzie ;-).

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  20 września 2013

drwale to szit. kilka utworow maja spoko reszta to syf.u słonia czekam na DII i mam nadzieje ze bedzie to zajebiscie chore gowno w stylu Necro i Ill Billa

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.