Kawkens89
Kawkens89
  25 lipca 2013 (pierwszy post)

Wg. was ta muzyka jeszcze żyje? Są tutaj jeszcze jacyś fani tego gatunku muzyki?

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  25 lipca 2013

jedź na wieś, tam pełno taich imbecyli ktorzy sie jarają jakims gównem typu "ona tu jest i sie puszcza dla mnie"...
zasrani one hit wonderzy

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Kawkens89
Kawkens89
  26 lipca 2013
FabrykaUranu
FabrykaUranu: jedź na wieś, tam pełno taich imbecyli ktorzy sie jarają jakims gównem typu "ona tu jest i sie puszcza dla mnie"... zasrani one hit wonderzy


Nie muszę, zapytałem z ciekawości. Nie słucham takiej muzyki, jednakże Disco Polo to też gatunek. Oglądałem raz taki program z Latkowskim pt. " Granice Kariery " przeprowadzał on wywiad z Marcinem Mellerem wokalistą zespołu Boys i z tego odcinka zebrało mi się na te pytanie.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  27 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg. was ta muzyka jeszcze żyje?

Żyje.
Ale...nie przeczę, zrobiła się zbyt "ciotowata i komercyjna"..nie wszystkie zespoły i ich "twórczość" mi się podoba, ale jest kilka perełek.

Piszcie sobie, co chcecie, ale taka prawda, przy tej muzyce są najlepsze potupaje. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcinem Mellerem wokalistą zespołu Boys

Znam osobiście.

P.S. Festiwal Ostróda.
DJSkrajnoS
Posty: 4 (po ~515 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
DJSkrajnoS
  29 lipca 2013

Szczerze? Ja słucham tego gatunku, tak samo jak i wielu innych. I tutaj koleżankę esquilo będę musiał rozczarować bo ja nie jestem ze wsi tylko z dużego miasta. Powiem tak jestem prezenterem radiowym, siedzę też na różnych radiach internetowych i wiecie co - Prawie wszystkie radia mają swój kanał Disco Polo. Jedna z największych stacji radiowych w internecie jest z muzyką Disco gdzie codziennie przebiją się setki a nawet tysiące osób. Taka sama jest sprawa z koncertami, dużo wyjeżdżam na różne koncerty (Nie Tylko Disco), ale na koncerty z muzyką Disco, Dance przyciągają tysiące i bardzo dobrze każdy się bawi. Nie powiem są hity jak i kity tego nie ukrywam, ale muzyka Disco jak przestała być zauważana teraz się wbija w górę.

Pozdrawiam :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  29 lipca 2013
DJSkrajnoS
DJSkrajnoS: koleżankę esquilo będę musiał rozczarować bo ja nie jestem ze wsi tylko z dużego miasta

Niby z czym rozczarować???

Co ma pochodzenie? Też jestem z miasta i co, to o czymś świadczy?
To ktoś ze wsi jest gorszy, bo wspomniałam o "potupajkach" - w cudzysłowiu? Jak już, to miałam na myśli to, że przy tej muzyce jest najlepsza zabawa taneczna.

Nie ma co, jak na DJ-a masz ciekawe kategorie. -,-

Wyraziłam swoje zdanie w tym temacie, gatunek disco polo umiera. To nie jest już to samo, co 14 lat temu. Teraz gatunek ubiera się w określenie "muzyki tanecznej/ogólnie disco. Wiadomo, popularność, dostosowanie do potrzeb rynku muzyki i rozrywki robią swoje.

Znam wiele osób obracających się w tym gatunku muzyki, znam wielu liderów popularnych zespołów. Oni akurat potrafią balansować na granicy nowości i zachowania stylu i im za to brawo.

I piszesz właśnie muzyka disco, a nie DISCO POLO. -,-

Na marginesie, nie tylko stacje radiowe - ale też telewizyjne mają kanały poświęcone temu gatunkowi.

Bycie DJ zobowiązuje do rozeznania.

Pozdrawiam. :-)
DJSkrajnoS
Posty: 4 (po ~515 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
DJSkrajnoS
  29 lipca 2013

O tej wsi przepraszam i zwracam honor - mój błąd, a w związku z tym, że umiem przyznać się do błędu więc jeszcze raz przepraszam. Przeglądarka mi się troszeczkę zawiesiła i wyświetliłaś mi się ty, a ta wypowiedź miała być do "FabrykaUranu" za tą wypowiedź:

FabrykaUranu
FabrykaUranu: jedź na wieś, tam pełno taich imbecyli ktorzy sie jarają jakims gównem typu "ona tu jest i sie puszcza dla mnie"... zasrani one hit wonderzy


Moja droga koleżanko zgadam się z tobą w zupełności - Nie jest to samo, co 14 lat temu. Czasem fajnie sobie wrócić do tych hitów. Współczesna muzyka taneczna próbuje gonić rynek i nastawienie ludzi, tak aby ich płyty się sprzedawały.

Oczywiście każdy ma swoje zdanie i tak powinno być. Ja mam swoją opinię, że ten gatunek muzyki pnie się w górę, a natomiast ty uważasz, że to umiera. Bardzo twoją opinię szanuje. ;)

esquilo
esquilo: Nie ma co, jak na DJ-a masz ciekawe kategorie. -,-


Tą muzyką się interesuję i fajnie mi się jej słucha. Natomiast przeważnie jak siadam za sterami w radiu to praktycznie gram muzykę POP i to co jest na TOP'ie. :) Również nie odbiegam od muzyki Klubowej.

Nawiązałaś też do tego, że nie tylko stacje radiowe, ale też telewizyjne - dziękuje tobie za przypomnienie, a o stacjach telewizyjnych niestety zapomniałem wspomnieć, ale wiem, że takie istnieją. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.