vJustysv
vJustysv
  7 lipca 2013 (pierwszy post)

Mam pytanie, czy warto ją kupić czy też nie?
Zastanawiam się nad kupnem.
Pomóżcie !

http://allegro.pl/nowy-16gb-odtwarzacz-mp4-mp3-ebook-4th-9kolorow-fm-i3349344279.html

Malcom
Posty: 336 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
Malcom
  8 lipca 2013

Nie lepiej z telefonu słuchać?

DHAX
DHAX
  8 lipca 2013

Tak jak wyżej, MP4 to przeżytek. Szkoda kasy. Na spokojnie do słuchania muzyki możesz korzystać z telefonu a do tego ma dużo więcej funkcji :-). No chyba, że boisz się, że ci skroją telefon jak idziesz wieczorem pobiegać lub coś w tym guście. Ale jak nie masz takich problemów to o tym zapomnij i zajmij się swoim telefonem. Ewentualnie kup sb większa kartę pamięci ;D

GreenVeins
GreenVeins
  8 lipca 2013

Ten odtwarzacz MP4 jest marnej jakości. Rozdzielczość ekranu pozostawia wiele do życzenia. Komfort oglądania filmów na takim urządzeniu jest nikły. Zastosowany akumulator nie pozwoli na długie użytkowanie. Najlepszą alternatywą dla MP4 jest zwykły odtwarzacz MP3 lub oczywiście telefon.

vJustysv
vJustysv
  8 lipca 2013
Malcom
Malcom: Nie lepiej z telefonu słuchać?

Nie nadążam już go ładować...
ma95
Posty: 2 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 14
ma95
  11 lipca 2013

kup sobie porządnego Creative ZEN'a i będziesz zadowolona na lata ;)

YourAngelx3
YourAngelx3
  14 lipca 2013

Hej, mp4 ja rowniez mam, tyle nowości, że wyświetlacz i filmy Ci chodzą, ale znudzi Ci się po pewnym czasie, więc szkoda tylko pieniążki wydawać , pozdrawiam :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.