gucioreddevil1989
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  8 czerwca 2013

nie znam sie na tym kompletnie dlatego bralbym tą ktora bardzij mi sie podoba, czyli czarna.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

RexMundl
wpis jest ukryty
donfael
donfael
  11 czerwca 2013

Od razu elektryczna?? chyba że już umiesz grać to okej, ale jak nie to polecam klasyka albo akustyk, ale wiesz ze maja twarde struny xD niż w klasyku hehe ??

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  11 czerwca 2013

gram na gitarze od kilku lat, widzialabys to gdybys weszla w moj profil to bys wiedziala :)

donfael
donfael
  11 czerwca 2013

:P hehe wybacz, ale fajnie ja planuje kupić dopiero gitarę wiec wiesz opisowo coś tam wiem ale tak to nie :)

Rafik757
Posty: 1 (po ~508 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Rafik757
  12 czerwca 2013

Najlepiej jak pograsz na niej w jakimś sklepie muzycznym na różnych piecach bo nie każda gitara brzmi dobrze na jednym wzmacniaczu i nie każda nadaje się do każdego gatunku muzyki.Poza tym kupowanie na portalu aukcyjnym bez możliwości sprawdzenia to jak dla mnie mija się z celem...ale to tylko moje zdanie. Ogólnie Cort to" budżetówka" z bodajże Korei choć firma z tradycją i jak na początek przygody z "elektryką" z pewnością zadowoli nie jednego....wybór należy do Ciebie Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.