AgataBlondziaq
AgataBlondziaq
  2 czerwca 2013 (pierwszy post)

dlaczego ludzie twierdza,ze muzyka disco-polo to jest "wiocha" ???
a tak naparawde kazdy zna, slucha i sie przy tym bawi...

LoveApocalypse
LoveApocalypse
  2 czerwca 2013

Osobiście nie słucham Disco Polo, nigdy nie słuchałam ani nigdy się nie "bawiłam" do tego rodzaju muzyki. To że nie lubią znaczy że mają inny gust - Tak jak Ty możesz nie lubić Heavy Metal'u, ale na koncercie może byś się trochę powygłupiała dla zabawy. Nie znaczy że odrazu podoba ci sie taka muzyka.

xox

krawczo
Posty: 4 (po ~169 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
krawczo
  2 czerwca 2013

Na codzien w ogóle nie slucham disco polo, ale biesiady, wesela, festyny i innego rodzaju imprezy nie wyobrazam sobie bez tej muzy :D Swietma zabawa :) szczególnie jak sobie towarzystwo chlapnie troche ;P

Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013
Tak właśnie . Disco - polo niesamowita sprawa na wesela i inne sprawy . Czsami jak organizowalem prywatki w domu to puszczalem ze znajomymi i był bardzo dobry klimat ;) Jak sam siedze w domu to również puszczam sobie Disco - Polo bo wiekszosc kawałków mi to wspomina i aż ponoszą emocje :) I jak wiadomo znany nam numer Weekend - Ona tańczy dla mnie :)
AgataBlondziaq
AgataBlondziaq
  7 czerwca 2013

Ja ogolnie lubie ta muzyke, i nawet 25 czerwca ide na gale disco polo, ma byc weekend, boys, milano i jago yang:) i juz nie moge sie doczekac! d83dde0a

Rikolen
Rikolen
  7 czerwca 2013

Oo . To może też sie wybiore ;) Ciekawie sie zapowiada ;)

AgataBlondziaq
AgataBlondziaq
  9 czerwca 2013

Rikolen

Zapraszam d83dde0a

Rikolen
Rikolen
  9 czerwca 2013

Dziekuje może skorzystam ;)

RexMundl
wpis jest ukryty
Karciaa1996
Karciaa1996
  13 czerwca 2013

Disko Polo fajna muza :D

Rikolen
Rikolen
  13 czerwca 2013

Zajebista ;d

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: slucha i sie przy tym bawi...


no chyba nie każdy jednak ;)
Chris
Chris
  16 czerwca 2013

Każdy zna i się przy niej bawi? Boże

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.