Misia910622
Misia910622
  29 maja 2013 (pierwszy post)

Cześć.Pisze własne teksty piosenek.Oto jeden z nich.Proszę o opinie na priv.Z góry dziękuje :)

Poznałam Cię przypadkiem,gdy numer pomyliłeś.Więc pisze dziś dla Ciebie,jak życie me zmieniłeś.Siedziałeś w kryminale,co bardzo zniechęciło,lecz z czasem zrozumiałam ile Cię nauczyło.Bo młody gówniarz byłeś i nie wiele wiedziałeś,i swymi wygłupami innym imponowałeś.Palenie,picie,ćpanie Ci radość w sercu dało,kolegów Ci przybyło,lecz wciąż Ci było mało.Bo ta adrenalina,którą Ty w sobie miałeś,to właśnie przez jej stan tak życie swe zje.:cenzura:.eś.I zszedłeś z dobrej drogi na drogę pełną zła,wkroczyłeś w duże progi i dosięgnąłeś dna.Wygłupom nadszedł koniec wolności nadszedł kres,zamknęli Cię na dobre i Twoją drogę też.Kolegów koleżanek z dnia na dzień ubywało,za rdzawymi kratami świata Ci brakowało.Zachodzącego słońca i promieni na niebie,i płatków spadających zimą tylko dla Ciebie.Będąc już za kratkami Ty wszystko zrozumiałeś,jak wiele błędów w życiu z głupoty popełniałeś.I obiecałeś sobie,że gdy opuścisz kraty,nie wrócisz tam już nigdy i staniesz się bogaty.Wkońcu ten dzień przeminął,wolności przyszedł czas.Wiara nadzieja miłość nie poszły całkiem w las.Ten czas gdy tam spędziłeś,dał dużo do myslenia,odchodząc miałeś uśmiech i słowa "dowidzenia".I przez błąd Twój lub Boga,poznałeś właśnie mnie,z dystansem więc podchodze do znajomości tej.Bo jednak Twoja przeszłość,mnie ona wciąż przeraża,i nie potrafie pojąć dlaczego tak się zdarza.Choć wiem,że każdy człowiek w życiu błędy popełnia,lecz dla mnie kryminalność to przy nich wielka pełnia.Po paru dniach rozmowy mój dystans nadal trwa,lecz z dnia na dzień on mięknie i z czasem zniknie sam.Bo wiem,że nie powinnam oceniać Cię po błędach,lecz spojrzeć w Twe serduszko bo w nim uczuć jest mnóstwo.Dziękuję Ci więc za to,że umiesz mnie pocieszyć,i jednocześnie wiesz kiedy masz mnie rozśmieszyć.I pamiętaj o jednym,że mimo Twej przeszłości,Ty jesteś the Best koleś i lubię Cię w szczerości.

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  29 maja 2013

brawo!
jestem prezesem jednej z najwiekszych wytwórni plyt i poszukiwaczem mlodych talentów!
dziś mam dla Ciebie propozycję!
mianowicie jest to kontrakt na wydanie plyty!
oto on:


podpisz go i wyslij faxem lub mailem na adres:
eat.shit@666.com

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Kamil4811
Kamil4811
  31 maja 2013
http://youtu.be/cd4hcHK9Dus
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.