Misia910622
Misia910622
  24 maja 2013 (pierwszy post)

Cześć,pisze własne teksty piosenek.Oto jeden z nich.Proszę o opinie na priv.Z góry dziękuje :)

1.Gdzieś na świecie,jest miejscowość,swój przydomek ona ma. To Zatonie są i Pegry tutaj możesz sięgnąć dna.Tu mieszkają przyjaciele którzy swój cel w życiu mają.Oni wiedzą czego chcą,oni wiedzą co kochają.Dziś poznacie ich historie,co ich życie nauczyło.Ile dało ono w kość,ile szczęścia powróciło.

ref:Życie ciężkie jest czasami,więc zaśpiewaj razem z nami.
Nie poddawaj się od razu,bo na wszystko trzeba czasu.

2.Jestem drapik równy gość,który ma wszystkiego dość.Swoją szkołę więc rzuciłem,czas inaczej przeznaczyłem.Picie,ćpanie i zabawa to mi radość w sercu sprawia.Przy tym wszystkim odlatuje,wtedy czuje wtedy czuje... Że zrobiłem głupi błąd,przyznać się jest ciężko wciąż.Lecz jak mówi powiedzenie "czasu tego już nie zmienię" czasu tego już nie zmienię.Więc odbijam się od dna,nowe życie,nowa twarz.Z zabawami już skończyłem,wykształcenie też zdobyłem.Moim celem jest rodzina,przyjaciele i dziewczyna.

ref:Życie ciężkie jest czasami,więc zaśpiewaj razem z nami.
Nie poddawaj się od razu,bo na wszystko trzeba czasu.

3.Witam panie i panowie,jestem gucio coś wam powiem.Ja mam w życiu cel jedyny,by mieć pracę i rodzinę.Tu gdzie jestem ciężko jest,tutaj się dosięga dna,praca rzadko zdarza się,więc pijemy aż do dna.W kraju w którym my mieszkamy młodzież rujnuje swe plany.Popadamy w stan mówienia: "nie ma pracy-do widzenia".Tak naprawdę mam to gdzieś,to co mówią inni też.Z tego kraju trzeba spadać i swe życie poukładać.Spełniać cele swe pragnienia i nie mówić-"do widzenia"

ref:Życie ciężkie jest czasami,więc zaśpiewaj razem z nami.
Nie poddawaj się od razu,bo na wszystko trzeba czasu.

4.Teraz moja kolej przyszła,po tych dwóch moich artystach.Miałem plany i pragnienia,lecz wypadek wszystko zmienia.On odwrócił moje życie,on je zmienił całkowicie.Kiedy wyrok usłyszałem,to zamarłem całym ciałem.Moja władza się skończyła,moja praca odpuściła.Przez swoje głupie wybryki odszedł bym wtedy na wieki.Lecz wyszedłem z niego miękki,straciłem kawałek ręki.Ten wypadek dał mi w kość,ale też nauczył dość.By pilnować co się ma,i nie stracić tak jak ja.

ref:Życie ciężkie jest czasami,więc zaśpiewaj razem z nami.
Nie poddawaj się od razu,bo na wszystko trzeba czasu.

5.I na koniec ja zostałem,no i też się doczekałem.Ja opowiem o dziewczynie,co Monika ma na imię.Ona piękna jak aniołek,ona sercem mnie wabiła.W dzień myślałem tylko o niej,w nocy pustka mnie raniła.Wszystko było takie piękne,nasze gesty i pragnienia,no i nadszedł ten dzień czarny powiedziała-do widzenia.Nie wiedziałem co mam zrobić:czy przeprosić,czy dziękować.Zrozumiałem wtedy jedno,mój aniołek,to nie ona.Wiem,że miłość jednych rani,wiem że szczęście innym da.Lecz trzeba zaczekać na to,co naprawdę w sobie ma.

gregorm26
gregorm26
  25 maja 2013

Odwaga za dodanie piosnki ale tekst do korekty

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  28 maja 2013

bardzo fajne na duet rapera z wokalistka :]

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  29 maja 2013

nagramy coś, wierzę

Kamil4811
Kamil4811
  31 maja 2013
http://youtu.be/cd4hcHK9Dus
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.