PEDAU
PEDAU
  6 maja 2013 (pierwszy post)

Hejusia krejzole! Co sądzicie o tych brudasach z festiwalu jurka owsiaka? XD chciałbym przekonać sie czy ktoś podziela moja opinie, że to bydło, które powinno zostac przeznaczone na ubój i zmielone na parówki xD

Ewelina
Ewelina
  6 maja 2013

AHA

jumpdafuckup
jumpdafuckup
  6 maja 2013

Nie, nikt nie podziela Twojej opinii.

Sympathy
Sympathy
  6 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejusia krejzole! Co sądzicie o tych brudasach z festiwalu jurka owsiaka? XD chciałbym przekonać sie czy ktoś podziela moja opinie, że to bydło, które powinno zostac przeznaczone na ubój i zmielone na parówki xD

Zatwierdzam w 100% :3
DziefczynaKondzia
DziefczynaKondzia
  6 maja 2013

nie wzielabym do ust brudnej paroffki ;c

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 maja 2013

wysrane mam na nich niczym na katolickie święta

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejusia krejzole! Co sądzicie o tych brudasach z festiwalu jurka owsiaka? XD chciałbym przekonać sie czy ktoś podziela moja opinie, że to bydło, które powinno zostac przeznaczone na ubój i zmielone na parówki xD

pewnie słuchasz Dj Tiesto albo Weekend..?
najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy dyskutują o czymś o czym nie mają pojęcia.
Wziąłem kiedyś kumpla, który nie słuchał rocka na festiwal w Jarocinie.
to co tam zobaczył sprawiło, że oczarował się tym miejscem i atmosferą.
Tak po prostu wygląda EDEN. nie spotkałem się tam z żadnym złem tego świata, z żadnym hejtem, żadnym złodziejstwem, żadnym chamstwem...
w pogo spadł mi but, ludzie zrobili krąk i odsunęli się bym mógł go podnieść, po chwili ktoś zgubił portfel, ktoś go podniósł i od razu oddał. Ogólnie tylu ludzi nayebanych, a nikt nikomu nic nie zapierdzieli, kluczyków od auta pomogło mi znaleźć wielu przypadkowych ludzi.
tam jest energia, której nie poczuje się nigdzie indziej.... no tylko na WOODSTOCKU jeszcze :)
polecam sie przejechać i zobaczyć jak to wygląda.
nie to co sunrise i inne tego typu gówna gdzie frajerzy w rękawiczkach tylko czekają aż szmaty się spizgają i dadzą dupy.
dwa światy...
inka17k
inka17k
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: PEDAU: Hejusia krejzole! Co sądzicie o tych brudasach z festiwalu jurka owsiaka? XD chciałbym przekonać sie czy ktoś podziela moja opinie, że to bydło, które powinno zostac przeznaczone na ubój i zmielone na parówki xD pewnie słuchasz Dj Tiesto albo Weekend..? najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy dyskutują o czymś o czym nie mają pojęcia. Wziąłem kiedyś kumpla, który nie słuchał rocka na festiwal w Jarocinie. to co tam zobaczył sprawiło, że oczarował się tym miejscem i atmosferą. Tak po prostu wygląda EDEN. nie spotkałem się tam z żadnym złem tego świata, z żadnym hejtem, żadnym złodziejstwem, żadnym chamstwem... w pogo spadł mi but, ludzie zrobili krąk i odsunęli się bym mógł go podnieść, po chwili ktoś zgubił portfel, ktoś go podniósł i od razu oddał. Ogólnie tylu ludzi nayebanych, a nikt nikomu nic nie zapierdzieli, kluczyków od auta pomogło mi znaleźć wielu przypadkowych ludzi. tam jest energia, której nie poczuje się nigdzie indziej.... no tylko na WOODSTOCKU jeszcze :) polecam sie przejechać i zobaczyć jak to wygląda. nie to co sunrise i inne tego typu gówna gdzie frajerzy w rękawiczkach tylko czekają aż szmaty się spizgają i dadzą dupy. dwa światy...


by łam na woodstocku i masz 100% racje , tam ci każdy pomoże , nie pobije, nie opluje, nie powie do ciebie chamsko ani wulgarnie, a gdy sie przewrócisz ktos zawsze cie podniesie.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  9 maja 2013
inka17k
inka17k: by łam na woodstocku i masz 100% racje , tam ci każdy pomoże , nie pobije, nie opluje, nie powie do ciebie chamsko ani wulgarnie, a gdy sie przewrócisz ktos zawsze cie podniesie.

i w tym jest sens :)
Ingeborga666
Ingeborga666
  12 maja 2013

tak jest jak mówią gucioreddevil1989 i inka17k... Tylko na Woodstocku można zobaczyć jak świat powinien wyglądać :)

rebeliantkaksm
rebeliantkaksm
  13 maja 2013

Po co drążyć temat prowodyrek machnął coś jak wygłodniałym szczenią kawał mięcha.

Acz od razu bywającym tutaj o ile podzielają słowa Pana PEDAUA na powaznie.Doinformuje "brudasy" są wszędzie hah i niekoniecznie związane z subkulturą -preferowana muzyka nie świadczy o tym jak dbasz o higienę osobistą.

Niestety śród dresików a nawet blacharek idzie doszukać się flej (przepocone dresy wiecznie ten sam brr,make up paro dniowy laska oszczędza na kosmetykach wrr)

rebeliantkaksm
rebeliantkaksm
  13 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wzielabym do ust brudnej paroffki ;c


No way-podzielam ale po co udzielac się z braniem xD?!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.