BanowanieModeracji
BanowanieModeracji
  30 kwietnia 2013 (pierwszy post)

w jakich klubach mozna was spotkac forumowicze?

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  30 kwietnia 2013

w Piwnicy U Fritzla

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

AndyLine
AndyLine
  30 kwietnia 2013

Mnie nie spotkasz. Nie chodze do tych wioch ;). Lepsze eventy :)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  30 kwietnia 2013

Taka mała refleksja odnośnie imprezowania w klubach. Kiedy przychodzi wiosna i dobra pogoda , w większości polskich klubach zmniejsza się frekwencja na rzecz imprez plenerowych, festynów czy domowych grillów z tzw "flaszką". Z roku na rok coraz więcej osób wybiera takie "imprezowanie" odpuszczając sobie imprezy w klubach. To ciekawe zjawisko, a zarazem pokazujące zmianę mentalności młodych ludzi. Dawniej komuś uważającym się za klubowicza byłoby po prostu wstyd wybrać zamiast klubu festyn z tanim piwem i weselną muzyką. Jednak teraz wielu młodych ludzi wybiera festyny, bo tam można tanio się "nawalić". Kiedyś rozmawiałem z pewnym "klubowiczem" dlaczego wybiera festyn zamiast klubu, mimo że twierdzi iż woli muzykę klubową. odpowiedział - cytuję:
"Na takim festynie jest więcej luzu, jak się nawalę i zasnę na ławce, to nikt mnie z festynu nie wyprowadza, a w Modernie ochrona to zaraz zrobi. No i na festynie zawsze można popróbować sił w jakiś rozróbach, do których nie wtrąca się ochrona"
To pokazuje,że cześć młodych ludzi woli prymitywną zabawę, niż poczucie bezpieczeństwa na imprezach i kulturalne imprezowanie. Znowu włącza się tęsknota za klubowiczami sprzed wielu lat, dla których wybieranie festynów zamiast imprez w klubach, to byłby po prostu wielki wstyd.

AndyLine
AndyLine
  30 kwietnia 2013

W tych czasach polskiego dennego clubbungu nawet i zime mozna odpuscic:). Bo po co tam wchodzić jak wioche robią ;). Mała liczba klubów jest co gra coś ambitnego;). A Eventy są o wiele lepsze bo grają sławni jak i nie sławni dje/producenci niż Ci w wieśniackich klubach grających pompy:). Co do picia na eventach. Ich sprawa czy chca balowac naje.:cenzura:.i czy tez nie;). Ja tam nie pije bo lepiej mi tracki w ucho wpadaja i jest do czego wracac i wspominac. Peace

CheevChelios
CheevChelios
  7 maja 2013
https://soundcloud.com/cheevcheliosofficial-1/chelios-exclusive-ultra-mix-1

https://www.facebook.com/adam.zychla/posts/461908757219384

Zapraszam Wszystkich do odsłuchu moego najnowszego ' Chelios Countdown #006 ' :)) jak będzie sporo odtwarzań, zrobię tracklistę :P

bez ' POMPEK ' .. ale za to mocno :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.