adam7886
adam7886
  21 kwietnia 2013 (pierwszy post)

taki kawałek w radio usłyszałem i teraz w necie znalazłem http://www.youtube.com/watch?v=J6Q1sLxdntA i normalnie mam tak że jak się skończy to biorę od nowa i tak od dwóch godzin, co mam zrobić czy to normalne ...d83dde09

slimaczeq
slimaczeq
  21 kwietnia 2013

omg

Arwena27
Arwena27
  22 kwietnia 2013

rzeknę zdarza sięd83dde13

Paulinessa
Paulinessa
  22 kwietnia 2013

Tak, normalne

Ethen
Ethen
  22 kwietnia 2013

Za 2 dni, nie będziesz mógł już tego słuchać..

BijMnieLaczkiem
BijMnieLaczkiem
  26 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: taki kawałek w radio usłyszałem i teraz w necie znalazłem

To piosenka nie kawałek.. kawałek może być np. szkła.

Konto usunięte
Konto usunięte: rzeknę zdarza się

d83ddc4d
adam7886
adam7886
  27 kwietnia 2013

[quote=BijMnieLaczkiem] adam7886: taki kawałek w radio usłyszałem i teraz w necie znalazłem To piosenka nie kawałek.. kawałek może być np. szkła.

Potocznie może być też numer, ciekawe czy w konwersacji w cztery oczy również tak biegle władasz polskim językiem. Albo jesteś po prostu typem który wszystkich łapie za słówka i wyrywa z kontekstu co się da ...

Ethen
Ethen
  27 kwietnia 2013

No dziwne, ku***a żeby w rozmowie w cztery oczy akcentował polskie znaki :zonk: :zonk:

BijMnieLaczkiem
BijMnieLaczkiem
  27 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy w konwersacji w cztery oczy również tak biegle władasz polskim językiem

Miodek się ode mnie uczy :> konwersujemy na fejsie zawsze i rzucamy swoimi dygresjami o literaturze.

Konto usunięte
Konto usunięte: No dziwne, ku***a żeby w rozmowie w cztery oczy akcentował polskie znaki

Podbijam d83ddc4d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.